Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Від зернини до хлібини!

Хліб, певно, найсвятіше, що є в житті будь-якого українця. Без нього неможливо уявити стіл. Адже хліб – це багатство й достаток. Не дарма ж кажуть: хліб усьому голова. Для того, щоб паляниця потрапила до домівки, вона проходить складний шлях. І допомагає їй у цьому людина найблагороднішої професії – хлібороб. Саме він вкладає всю свою душу в цю почесну й нелегку справу.
Про довгий шлях, який проходить хліб до нашого столу, учасникам літнього майданчика КЗ «Оріхівський БДТ» Оріхівської міської ради розповіли працівники одного з провідних підприємств Запорізької області, що виробляють хлібобулочні вироби, ТОВ «Агротех» та керуючий дільницею переробки «Пекарня Агротех» Марич Станіслав Геннадійович. Як депутат Оріхівської міської ради, він неодноразово допомагав реалізовувати робочі проекти Будинку дитячої творчості.
11 червня 2019 року, на території ТОВ «Агротех» учасників літнього майданчика КЗ «Оріхівський БДТ» «Веселий вулик» зустрів генеральний директор Марич Геннадій Вікторович – депутат обласної ради. Разом з керівниками діти переступили поріг потужного виробничого підприємства, де побачили увесь цикл народження хліба: від зберігання зерна аж до замішування тіста, упакування та нарізки рум'яних буханців. Знайомство з кропітким процесом виробництва усієї продукції, яке на ТОВ «Агротех» відбувається згідно з дотриманням новітніх вимог, провела технолог підприємства Акименко Ірина. Головним розпорядником була начальник виробництва Тетяна Савчук, яка контролювала весь процес екскурсії, відповідала за безпеку та відповідала на всі непрості питання дітей.
Приготування найголовнішого нашого продукту виявилося для малечі справжнім гастрономічним мистецтвом. Допитливі оченята з неабияким подивом слідкували за вправними руками формувальниць Чіпки Світлани та Овчинникової Олександри, які турботливо розкладали на столах продовгуваті буханці. Без них, пояснювали дорослі, не обходиться ані жоден день, жодна визначальна подія людського життя: народилася дитина – йдуть з хлібом, виряджають в далеку дорогу – з хлібом, на весілля печуть коровай, зустрічають гостей хлібом-сіллю.
Але діти мали можливість не тільки слідкувати за роботою працівників, а й самим створити своїми руками щось смачненьке. Спочатку всі змогли спробувати зліпити печиво «Американо». Також пекар Дондик Віталій показав дітям як робляться булочки з маком, варенням та згущеним молоком. Юні пекарі отримали задоволення та купу позитивних емоцій від розливання тіста по формам для кексів. Діти з нетерпінням чекали момента, коли їх витвори приготуються в печі, та вони зможуть спробувати те, що приготували власноруч.
Затамувавши подих, діти відчули, як пахнуть свіжоспечені смаколики. Тож хіба дивно, що в один момент усім ексурсантам закортіло скуштувати теплого хліба? Формувальниця хліба Наталья Яглинська навчила дітей користуватися машиною для нарізання та фасування хліба. Задоволено уплітаючи м’які скибки, малята жваво зиркали у цехи, де на полицях апетитно повкладались булочки з різними начинками, кекси, печиво, рогалики. І знову залунало оте безпосередньо-дитяче: «Хочемо!» Побачивши на власні очі, яка ж то цікава і важка робота – випікати хліб, багато хто з діток висловили бажання у майбутньому теж приміряти на себе білосніжні очіпки, і стати кондитерами, пекарями, кулінарами.
Дочекавшись, поки приготуються кекси, булочки та печиво, пекарі влаштували дітям солодкий стіл, де діти спробували все, що приготували самостійно. На згадку про цікаво прожитий день від дирекції ТОВ «Агротех» усі відвідувачі отримали солодку смакоту.
Працівники підприємства розіграли в лотерею призи, які отримав кожен учасник екскурсії.
Адміністрація Будинку дитячої творчості висловлює подяку депутату Запорізької обласної ради Маричу Геннадію Вікторовичу, депутату Оріхівської міської ради Маричу Станіславу Геннадійовичу та всьому колективу ТОВ «Агротех» за організацію цікавої екскурсії на підприємство, ознайомлення з кропітким процесом виготовлення усієї продукції та за частування.Середа, 12 Червня 2019 10:53 | Переглядів: 249

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання