Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Прийняли участь у обласному конкурсі з автомоделювання

Найпоширенішою формою позашкільної освіти в КЗ «Оріхівський Будинок дитячої творчості» Оріхівської міської ради є гуртки технічної творчості. До них відносяться такі гуртки як – авіамодельний, радіотехнічний, судномоделювання, які працюють на базі закладу.
У всіх гуртках робота будується таким чином, що вихованці поступово переходять від простих і цікавих форм роботи до більш вузьких, спеціальних. Авіамоделісти, наприклад, починають свою роботу з простих моделей і закінчують самостійним конструюванням та побудовою моделей різного класу.
З готовими моделями та виробами гуртківці закладу проводять різноманітні ігри та змагання, які відбуваються не тільки на шкільному рівні, але й на районному та обласному.
Першого червня 2019 року до міжнародного Дня захисту дітей Запорізький обласний Центр НТТУМ «Грані» організував велике технічне свято – обласні змагання з авто- та судномоделювання. Вихованці технічних гуртків із Запорізької області зібрались у мальовничому парку Перемоги, щоб на завершення навчального року продемонструвати моделі, які вони виготовляли протягом року.
Команда КЗ «Оріхівський БДТ» прийняла участь в обласному конкурсі з автомоделювання під керівництвом Юрія Ходзько.
Компетентне журі, до складу якого входили знані запорізькі спортсмени-моделісти визначило переможців. У обласному конкурі-змагання з автомоделювання серед учнівської молоді « На крутих віражах» (радіокеровані моделі «Багі») II місце отримала команда Оріхівського Будиноку дитячої (керівник Ходзько Ю.Г.).
Вихованець КЗ «Оріхівський БДТ» Дорофеєв Віталій посів ІІІ місце у обласному конкурсі з автомоделювання (радіокеровані моделі та моделі формули «Багі»).
Хочемо подякувати дітям, які відвідують гуртки технічної творчості та протягом року приносять перемоги для Будинку творчості та Оріхівської громади, батькам, які підтримують та заохочують своїх дітей до занять в гуртках, допомагають розвивати матеріальну базу.
Попереду літо та новий навчальний рік, на який ми маємо великі плани та надії і налаштовані здобувати тільки перемоги в усіх змаганнях.

За інформацією КЗ «Оріхівський БДТ»

 Четвер, 06 Червня 2019 16:33 | Переглядів: 115

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання