Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Прийнято участь у семінарі в рамках Проекту «Е-рішення для громад»

З 27 по 29 травня 2019 року у місті Львів проведено семінар «На шляху до Е-громади: від теорії до практики» в рамках реалізації Проекту «Е-рішення для громад», у якому прийняли участь працівники виконавчого комітету Оріхівської міської ради.
Семінар проведено фахівцями ГС «Центр розвитку інновацій», працівниками Львівської міської ради та експертами інших партнерських організацій.
Під час семінару були опрацьовані такі теми: «Проблематика громад та рішення від Проекту», «Дрогобич СмартСіті та пропозиції для громад», «Львів СмартСіті та пропозиції для громад», «Від тактичних маневрів до стратегічної місії», «Навіщо і як відкривати інформацію», «Електронна демократія та електронне урядування в Україні та нові можливості громад», «Методології аналізу на базі відкритих даних», «ГІС в управлінні громадою та управління земельним податком» та інші.
Крім того, під час семінару відбулась презентація кейсів для прийняття рішень на основі даних з урахуванням напрацювань учасників Проекту.
Пілотні громади Проекту завдяки презентованому інструментарію зможуть вирішити такі завдання, як: здійснити оцінку потенціалу додаткових податкових надходжень до місцевого бюджету, визначити земельні ділянки, які потребують верифікації, підготувати землі до інвентаризації, здійснити оцінку повноти доходів від земельних ділянок тощо. При цьому, серед учасників Проекту найбільший інтерес викликали наступні «кейси»: динамічна аналітика на базі ГІС, дашборд (інформаційна панель), використання даних на основі реєстрів громади, адрес та майна, економічне та бюджетне моделювання, «Прозора оренда», моніторинг забудови, 3D моделювання об’єктів, аналітична система у будівництві, розумні рішення для доріг, управління освітньою інфраструктурою та інші.
Повний перелік кейсів, які були обговорені з фахівцями у сфері Е-розвитку та громадами під час Ідеатону можна перегляту за посиланням http://bit.ly/2YT5Shf.
Проект «Е-рішення для громад» реалізується Центром Розвитку Інновацій - Center for Innovations Development за підтримки програми ULEAD з Європою/ULEAD with Europe (https://cid.center/e-solutions/).
При цьому, в рамках участі у зазначеному Проекті, працівники виконавчого комітету Оріхівської міської ради пройшли навчання на онлайн платформі edu.cid.center з курсу «ІТ та розвиток громади» та наразі використовують реєстри комунального майна, територіальної громади та адрес, які наповнюють актуальною інформацією для подальшого їх використання.
Окрім цього, 03.06.2019 у виконавчому комітеті Оріхівської міської ради відбулось засідання робочої групи проекту «Е-рішення для громад», за участі посадових осіб, які приймають участь у вказаному Проекті, на якому розглянуті такі питання, як стан наповнення баз даних реєстрів комунального майна та територіальної громади актуальними даними; стан проходження навчання на онлайн платформі edu.cid.center з курсу «ІТ та розвиток громади»; проблеми, які виникають при наповненні реєстрів даними; презентація нових запропонованих «кейсів» для громади та їх обговорення; визначення відповідальних осіб за реалізацію нових кейсів тощо.
За результатами наради було визначено перелік нових «кейсів» для подальшого впровадження у Оріхівській міській раді.Середа, 05 Червня 2019 08:32 | Переглядів: 149

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання