Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Розпочав свою діяльність літній майданчик «Веселий вулик» !

Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу. Можливість цікаво провести перші дні літа дітям міста надав КЗ «Оріхівський БДТ» Оріхівської міської ради.
З початку тижня розпочався відпочинок на літньому майданчику «Веселий вулик» в Будинку дитячої творчості. За короткий проміжок часу керівники прагнуть створити реальні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в себе та свої сили.
В роботі майданчика на базі Будинку дитячої творчості керівники враховують дитячі інтереси, приймають до уваги потреби і бажання кожної дитини, їх індивідуальні потреби. Дітям пропонується безліч пізнавальних, спортивних, екскурсійних, розважальних програм, які дають можливість кожній дитині проявити всі свої здібності в повному обсязі. В цьому допомагають спортивні змагання, інтелектуальні ігри і розваги, творчі конкурси, майстер-класи, робота в гуртках закладу, зустрічі з представниками соціальних служб, прогулянки містом, екскурсії (музей, «Оріхівленд», хлібокомбінат, міська рада, коледж, архітектурні, культурні пам’ятники міста).
Перший день роботи літнього майданчика «Веселий вулик» розпочався з захоплюючої та пам’ятної для дітей екскурсії в Оріхівський краєзнавчий музей, де їх очікували цікаві фрагменти з історії нашого рідного міста та виставка картин, створена пензлями та фарбами дітей художньої школи.
Завдяки спільній роботі БДТ та Центру культури та дозвілля діти переглянули цікаві мультфільми. Учасники літнього майданчика з задоволенням відвідали бібліотеку та комп’ютерний клас, де вони змогли вдосконалити свої навички роботи з деякими комп’ютерними програмами.
Навіть погода не змогла зіпсувати веселого настрою дітей, адже в БДТ їх зустріли керівники з веселими пісеньками та влаштували дискотеку, де всі отримали безліч позитивних емоцій та заряд енергії на весь день.
По закінченні першого дня неозброєним оком видно, що діти здружилися, навчилися доцільно проводити час відпочинку, працювати в команді, дбайливо ставитися до свого життя і здоров’я. А це обов’язково знадобиться їм у подальшому житті.

 

За інформацією КЗ «Оріхівський БДТ»
Оріхівської міської радиВівторок, 04 Червня 2019 15:48 | Переглядів: 146

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання