Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Провели День захисту дітей в селі Копані та селі Новоданилівка

01 червня 2019 року в Копанівському сільському клубі-філіалі до Дня захисту дітей відбулася розважальна програма «Сьогодні – день дитинства, гарне свято!».
На свято прийшли діти, батьки та бабусі з дідусями. Ведуча Світлана Бойко з великим задоволенням привітала всіх присутніх зі святом і запросила у тривале кругосвітнє плавання по океану розваг. А їх дуже багато! В цьому океані є безліч чарівних островів, на яких усі залюбки побували.
В імпровізованому океані розваг - 6 островів - локацій:
- «Конкурс малюнків на асфальті» - «Дитинство очима дітей», який пройшов на прибудинковій території клубу-філіалу. Компетентне журі визначило переможця конкурсу, а нагородження відбудеться на День села, 14 серпня.
- «Конкурс малюнків та колажів» - «Діти малюють майбутнє». Цей конкурс пройшов в етнодворі, облаштованому в парковій зоні. Після цього конкурсу була організована виставка виконаних робіт у фойє клубу-філіалу.
- Локація «Ігрова» - «Ми змагаємось!». Змагання проходили в парковій зоні. Команді-переможцю - символічні медалі та солодощі, іншим учасникам - солодощі.
- Локація «Фотозона» - «Ми - найкращі!», проходила в малій залі клубу-філіалу.
- Локація «Танцювальний флешмоб» - «Ми танцюємо!», проведений на прибудинковій території клубу-філіалу.
- Шостий острів океану розваг - локація «Солодкий стіл» - «Смаколик», діти смакували солодощами у вітальні клубу-філіалу.
На асфальті діти намалювали свої літні мрії: синє тепле море, яскраве сонечко, веселі розваги та холодне морозиво, багато інших хороших фантазій.
Перейшовши на територію етнодвору, учасники свята малювали на альбомних листах різні версії свого майбутнього - від фантастичних авто до екзотичних звірів та птахів.
Після цього всі перейшли в паркову зону, щоб весело позмагатись. Конкурсів було багато, переможцям були вручені солодкі нагороди. Добре провівши час на подвір’ї всі учасники свята перейшли у малу залу клубу-філіалу, де мали змогу провести фото сесію з друзями, батьками та рідними.
І, нарешті, остання локація – найбажаніша - солодкий стіл! Дітей пригостили холодним морозивом, цукерками та напоями, які люб’язно надав нам міський депутат - С.В.Кравченко.

В Новоданилівському сільському клубі-філіалі до Дня захисту дітей 01 червня, проведено театралізоване дійство під назвою «Мандрівка в казковий світ» та конкурс дитячих малюнків «Дім в якому ми живемо» і на нього завітали не лише діти а й дорослі. Головною героїнею дійства була Бабуся-Ягуся. Вона літала на мітлі, загадувала загадки, проводила запальні конкурси, проводила вікторини та грала з присутніми в веселі ігри. Ну і звичайно всі переможці отримували призи. В конкурсі «Караоке в Новоданилівці» брали участь і дівчатка і хлопчики, а самим активним Бабуся-Ягуся, в ролі якої була Валерія Зінченко, вручала «Орден Баби Яги», виготовлений власноруч, а діти у відповідь подарували їй мітлу заквітчану квітами. Адже сьогодні вона була дуже доброю. Отримавши гарний настрій, заряд бадьорості, море позитиву і солодощі діти розпочали літні канікули.

 

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини виконавчого комітету
Оріхівської міської ради Запорізької області

 Вівторок, 04 Червня 2019 14:03 | Переглядів: 127

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання