Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Провели День захисту дітей в селі Копані та селі Новоданилівка

01 червня 2019 року в Копанівському сільському клубі-філіалі до Дня захисту дітей відбулася розважальна програма «Сьогодні – день дитинства, гарне свято!».
На свято прийшли діти, батьки та бабусі з дідусями. Ведуча Світлана Бойко з великим задоволенням привітала всіх присутніх зі святом і запросила у тривале кругосвітнє плавання по океану розваг. А їх дуже багато! В цьому океані є безліч чарівних островів, на яких усі залюбки побували.
В імпровізованому океані розваг - 6 островів - локацій:
- «Конкурс малюнків на асфальті» - «Дитинство очима дітей», який пройшов на прибудинковій території клубу-філіалу. Компетентне журі визначило переможця конкурсу, а нагородження відбудеться на День села, 14 серпня.
- «Конкурс малюнків та колажів» - «Діти малюють майбутнє». Цей конкурс пройшов в етнодворі, облаштованому в парковій зоні. Після цього конкурсу була організована виставка виконаних робіт у фойє клубу-філіалу.
- Локація «Ігрова» - «Ми змагаємось!». Змагання проходили в парковій зоні. Команді-переможцю - символічні медалі та солодощі, іншим учасникам - солодощі.
- Локація «Фотозона» - «Ми - найкращі!», проходила в малій залі клубу-філіалу.
- Локація «Танцювальний флешмоб» - «Ми танцюємо!», проведений на прибудинковій території клубу-філіалу.
- Шостий острів океану розваг - локація «Солодкий стіл» - «Смаколик», діти смакували солодощами у вітальні клубу-філіалу.
На асфальті діти намалювали свої літні мрії: синє тепле море, яскраве сонечко, веселі розваги та холодне морозиво, багато інших хороших фантазій.
Перейшовши на територію етнодвору, учасники свята малювали на альбомних листах різні версії свого майбутнього - від фантастичних авто до екзотичних звірів та птахів.
Після цього всі перейшли в паркову зону, щоб весело позмагатись. Конкурсів було багато, переможцям були вручені солодкі нагороди. Добре провівши час на подвір’ї всі учасники свята перейшли у малу залу клубу-філіалу, де мали змогу провести фото сесію з друзями, батьками та рідними.
І, нарешті, остання локація – найбажаніша - солодкий стіл! Дітей пригостили холодним морозивом, цукерками та напоями, які люб’язно надав нам міський депутат - С.В.Кравченко.

В Новоданилівському сільському клубі-філіалі до Дня захисту дітей 01 червня, проведено театралізоване дійство під назвою «Мандрівка в казковий світ» та конкурс дитячих малюнків «Дім в якому ми живемо» і на нього завітали не лише діти а й дорослі. Головною героїнею дійства була Бабуся-Ягуся. Вона літала на мітлі, загадувала загадки, проводила запальні конкурси, проводила вікторини та грала з присутніми в веселі ігри. Ну і звичайно всі переможці отримували призи. В конкурсі «Караоке в Новоданилівці» брали участь і дівчатка і хлопчики, а самим активним Бабуся-Ягуся, в ролі якої була Валерія Зінченко, вручала «Орден Баби Яги», виготовлений власноруч, а діти у відповідь подарували їй мітлу заквітчану квітами. Адже сьогодні вона була дуже доброю. Отримавши гарний настрій, заряд бадьорості, море позитиву і солодощі діти розпочали літні канікули.

 

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини виконавчого комітету
Оріхівської міської ради Запорізької області

 Вівторок, 04 Червня 2019 14:03 | Переглядів: 84

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання