Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Рятувальники провели спеціальні об’єктові навчання та тренування з питань цивільного захисту на підприємстві ТОВ»Агротех»

14 травня рятувальники 20-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Запорізькій області згідно затвердженого графіка спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту на 2019 рік провели тактико-спеціальні навчання на об’єкті ТОВ »Агротех», в м. Оріхів.
За тактичним задумом, внаслідок короткого замкнення електропроводки в приміщенні цеху виникла пожежа. В приміщенні перебувало п'ять осіб. На першочерговому етапі, одразу після виявлення пожежі, відпрацьовувала адміністрація об'єкту, яка викликала Службу порятунку по лінії "101". Крім того, адміністрація евакуювала працівників, вживалися заходи щодо знеструмлення будівлі та гасіння пожежі первинними засобами.
За легендою, на момент прибуття перших підрозділів площа умовної пожежі складала 40 кв.м., в будівлі залишилася одна людина, яка самостійно не змогла вийти в безпечну зону, існувала загроза розповсюдження вогню на весь цех. Рятувальники в складі ланки газодимозахисників провели евакуацію людини, яка перебували в епіцентрі події, паралельно з тим подали на гасіння умовної пожежі два водяні стволи та оперативно ліквідували пожежу.
Після закінчення практичної частини з персоналом ТОВ «Агротех» вогнеборці провели бесіду з питань дотримання правил пожежної безпеки на підприємстві, у побуті та в екосистемах (під час відпочинку на природі тощо), а також розповіли як діяти у разі виникнення пожежі та користуватися вогнегасником, чим відрізняються та де використовуються вуглекислотні та порошкові вогнегасники.
Головною метою проведення даних тренувань було вдосконалення практичних навичок рятувальників та відпрацювання спільного алгоритму дій з адміністрацією й працівниками об’єкта при гасінні пожеж на підприємстві.Вівторок, 14 Травня 2019 16:07 | Переглядів: 106

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання