Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Виїзний захід «Готичний тур, таємниці садиби Попова»

Щорічно 18 квітня, в один день з Міжнародним днем пам’яток та історичних місць, в Україні відзначається День пам’яток історії та культури.
День пам’яток історії та культури – це свято українських архітекторів, реставраторів, працівників державних органів охорони пам’яток культури та історії, а також усіх поціновувачів архітектурних шедеврів.
Напередодні свята працівниками відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Оріхівської міської ради був організований і проведений виїзний захід «Готичний тур, таємниці садиби Попова» для членів клубу активного довголіття «Берегиня».
Члени клубу ознайомилися з історичною та культурною спадщиною м. Василівка. Оглянули пам’ятки та історичні місця, особливо їх вразила оглядова та лекційна екскурсія перлини міста - садиба Попова. Історія садиби оповита секретами та таємницями, архітектура навіювала, а уява домальовувала картини минулого.
Тому працівники відділення вирішили, що на хвилі настрою доречно провести соціально психологічний тренінг з метою саморегуляції та релаксу. Ідею члени клубу підтримали і тренінг під назвою «Ми люди - поки є природа» вдався.
Програма туру рясніла пізнавально-історичною інформацією, члени клубу активного довголіття «Берегиня» та працівники установи щиро вдячні всім хто надав можливість здійснити поїздку.
Поціновувачі архітектури рідного краю отримали естетичну насолоду, розширили світогляд та корисно провели час.

За іфнормацією  комунальної установи
"Центр надання соціальних послуг"Понеділок, 15 Квітня 2019 14:05 | Переглядів: 230

Пошук

Оголошення