Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні сервіси

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Вітаємо учнів Оріхівської ОТГ з перемогою в конкурсі Малої академії наук!

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте.
У закладах ЗЗСО Оріхівської міської ОТГ ми цінуємо, підтримуємо обдаровану учнівську молодь.
Особлива роль в розвитку творчих, науково-дослідницьких здібностей учнів є робота під керівництвом учителів-наставників у Малій академії наук України.
Мала академія наук – це дослідження, це творчий пошук, це дорога в майбутньому у велику науку. Педагоги вже у шкільні роки залучають до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва.
В Оріхівській міській ОТГ на базі КЗ ЗЗСО «Сузір'я» працює міське відділення Малої академії наук України. Щороку учні – члени МАН стають переможцями міського та обласного етапів конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.
Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації «Про результати проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018/2019 н.р.» 4 учнів КЗ ОЗЗСО «Сузір'я» визнано переможцями обласного етапу конкурсу МАН.
Ми горді від того, що від Оріхівького району, саме учні Оріхівської ОТГ стали переможцями такого важливого, нелегкого конкурсу.
Переможцями стали:
- Глущенко Єлизавета, учениця 10 класу КЗ ОЗЗСО «Сузір'я», ІІ місце, секція «Англійська мова», учитель –науковий керівник Синчило Ірина Анатоліївна;
- Пакета Лілія, учениця 9 класу КЗ ОЗЗСО «Сузір'я», ІІІ місце, секція «Агрономія», учитель-науковий керівник Коршун Антоніна Яківна;
- Цюрупович Катерина, учениця 10 класу КЗ ОЗЗСО «Сузір'я», ІІІ місце, секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», учитель-науковий керівник Гаращенко Альона Петрівна;
- Тоцька Анастасія, учениця 11 класу КЗ ОЗЗСО «Сузір'я», ІІІ місце, секція «Електроніка та приладобудування», учитель-науковий керівник Середа Сергій Васильович.
Ми вдячні їм за перемогу та учителям-наставникам за підтримку обдарованої учнівської молоді.
Ви – гордість нашої Оріхівської громади та майбутня інтелектуальна еліта України!

За повідомленням відділу освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Оріхівської міської радиПонеділок, 15 Квітня 2019 08:45 | Переглядів: 204

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment overview of Orikhiv united territorial community /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання