Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні сервіси

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Участь освітян Оріхівської міської ОТГ у парламентських слуханнях

10 квітня 2019 року у залі Верховної Ради України відбулися парламентські слухання на тему: «Збалансований розвиток потенціалу в Україні: завдання освіти і науки», в яких взяли участь представники різних регіонів України. Запорізьку область надано честь представляти всього 9 освітянам. Ми гордимося тим, що у складі делегації від Запорізької області були аж 2 представника Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади: Кутова Наталія Анатоліївна та Наранович Віктор Анатолійович.
Кутова Наталія Анатоліївна – директор комунального закладу дошкільної освіти «Калинка» Оріхівської міської ради. Заклад «Калинка» є флагманом дошкільної освіти в області, відзначається впорвадженням інноваційних освітніх технологій у сфері дошкільної освіти, на його базі не одноразово проводилися обласні та районні семінари щодо передового педагогічного досвіду творчого колективу закладу. Стаж педагогічної роботи Кутової Наталії Анатоліївни становить 33 роки, а на посаді керівника – 18 років. Вона креативний, цілеспрямований керівник, який досконало спрямовує роботу закладу на створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, користується авторитетом серед колег району та області.
Наранович Віктор Анатолійович – директор відокремленого структурного підрозділу «Оріхівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету». Оріхівський коледж – один з найстаріших, найпрестижніших вищих навчальних закладів І-ІІ ступенів акредитації. Спеціалістів з дипломом Оріхівського коледжу можна зустріти на багатьох підприємствах України, в установах, в Збройних Силах України. Заклад завжди славився висококваліфікованими спеціалістами. Наранович Віктор Анатолійович працює в Оріхівському коледжі 28 років, з них 10 років на посаді директора. Під його керівництвом колектив продовжує найкращі традиції закладу та впроваджує нові форми роботи зі студентською молоддю. Бути студентом Оріхівського коледжу – престижно.
Освітяни Оріхівської міської ОТГ працюють над Стратегією розвитку освіти. Ми сподіваємося, що Кутова Н.А. та Наранович В.А. поділяться інформацією, отриманою під час парламентських слухань, та внесуть свої пропозиції до цієї Стратегії.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Оріхівської міської ради

 П'ятниця, 12 Квітня 2019 11:32 | Переглядів: 228

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment overview of Orikhiv united territorial community /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання