Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Профілактична робота КУ «ЦНСП» у пологовому відділенні

Днями фахівцями КУ «Центр надання соціальних послуг» була проведена профілактична робота на базі мобільного консультативного пункту в пологовому відділенні з породіллями з актуальної та сучасної теми: «Електронне оформлення соціальних виплат не виходячи з дому».
Дана електронна послуга впроваджена Міністерством соціальної політики, Міністерством юстиції та Державним агентством з питань електронного урядування з 2017 року, але тільки зараз стала набувати популярності серед молодих батьків Оріхівської ОТГ.
Всі необхідні документи можна подати у будь-який зручний час – 24 години на добу сім днів на тиждень – через Інтернет.
Більш того, завдяки налагодженій взаємодії між реєстрами Мінсоцполітики та Мін’юстом скорочено кількість документів, які мають пред’явити заявники. Відтепер не потрібна копія свідоцтва про народження дитини – працівники управління соцзахисту самостійно перевіряють онлайн наявність відповідного свідоцтва у реєстрі актів цивільного стану.
Жінок було навчено навичкам та вмінню користуватись цією послугою.
А також, користуючись нагодою, фахівці із соціальної роботи провели профілактичну бесіду до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, адже породіллі входять до групи підвищеного ризику захворювань на туберкульоз.
Жінкам роздано інформаційні брошури, проведено експрес тестування та надано рекомендації профілактичного характеру, адже здорова родина це запорука щасливого майбутнього малюка.

За інформацією КУ «Центр надання соціальних послуг»Четвер, 14 Березня 2019 13:57 | Переглядів: 102

Пошук по сайту