Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відзначили жіноче свято в громаді

7 березня на передодні Міжнародного жіночого дня в центрі культури і дозвілля Оріхівської міської ради відбувся святковий концерт, в ході якого чоловіки різних професій, керівники установ, організацій міста та громади вітали жінок зі святом весни, краси та кохання.
Присутніх у залі привітав міський голова С. Герасименко, який побажав найкращій половині людства кохання, родинного затишку, гарного настрою, жіночого щастя та вручив корзину квітів.
Теплі слова вітання з нагоди жіночого свята також подарував голова райдержадміністрації М. Проценко.
В ролі ведучих свята виступили заступник міського голови О. Салогуб та в.о. старости с. Новоданилівка С. Іващишин, які протягом всього заходу дарували присутнім неперевершений та романтичних настрій.
Цього святкового дня жінок громади вітали зі сцени керівники комунальних установ міста та громади В. Миронов та В. Проскура, директор ВСП «Оріхівський коледж» В. Наранович, лікар АЗПСМ А. Ємельяненко, диригент народного оркестру народних інструментів Л. Кравченко, військовий комісар Ю. Сергієнко, начальник РС ГУ ДСНС С. Черепаха, представники Оріхівського РВ Пологівського ГУНП Є. Свириденко та М. Андрєєв.
Творчі колективи КЗ «Оріхівський будинок дитячої творчості» Оріхівської міської ради підготували святкову концертну програму та вручили всім жінкам присутнім в залі власноруч виготовлені вітальні листівки. В свою чергу глядачі подарували дітям щирі посмішки та голосні оплески за чудові пісні, прекрасні танці та зворушливі виступи.
Концертна програма подарувала всім жінкам по справжньому піднесений і запальний настрій.

За інформацією КЗ «Оріхівський БДТ»Понеділок, 11 Березня 2019 17:07 | Переглядів: 169

Пошук по сайту