Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Все для добробуту внутрішньо переміщених осіб!

З метою підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) шляхом створення для них житла та ремонту об’єктів соціальної сфери, таких як школи та дитячі садки, виконавчий комітет Оріхівської міської ради приймає участь у конкурсі субпроектів зі створення житла для ВПО, який проводиться в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI», що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.

Результатом реалізації проекту передбачено відремонтувати житловий об’єкт для проживання ВПО та ще один об’єкт соціальної інфраструктури (дитячий садок або школу) за рахунок коштів гранту Уряду Німеччини з метою створення додаткових місць та покращення умов надання послуг.

Виконавчий комітет Оріхівської міської ради запрошує зацікавлених осіб увійти до складу партнерів з впровадження субпроекту, які будуть представляти інтереси громади та займатись підготовкою та впровадженням субпроекту.

Пропозиції прохання надавати відділу розвитку інфраструктури, інвестицій, містобудування та архітектури до 25 лютого 2019 року за адресою: м.Оріхів, вул.Шевченко, буд.11, тел. (06141) 43110 (контактні особи: Сотнікова Тетяна Вікторівна та Доновська Наталія Миколаївна).

 

За інформацією відділу розвитку інфраструктури,
інвестицій, містобудування та архітектуриЧетвер, 07 Лютого 2019 15:14 | Переглядів: 119

Пошук

Актуально

Оголошення