Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Зміна цільового призначення земельної ділянки в 2019 році: алгоритм дій

Відповідно до законодавства, а саме: п. 3 ст. 20 Земельного кодексу України, власники земельних ділянок (приватної власності) можуть змінити їхнє цільове призначення за власною ініціативою.
Для цього необхідно підготувати заяву про зміну цільового призначення та завірити її у нотаріуса. З необхідних документів – паспорт, ідентифікаційний код та свідоцтво про право власності на землю.
Наступний крок – отримання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення. Для цього потрібно укласти договір із землевпорядною організацією. Інженер визначить межі ділянки та складе проект землевідведення. Розробка з усіма погодженнями займає в середньому від 1-го до кількох місяців. У результаті буде готовий проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в паперовій та електронній формі. Цей проект необхідно погодити в наступних організаціях:
• місцеве управління Держгеокадастру;
• місцевий відділ архітектури та містобудування (ДАБІ);
• в окремих випадках – в інших організації (органах лісгоспу, водгоспу, охорони культурної спадщини, екології тощо).
Нарешті, разом із затвердженим проектом землевідведення, власник подає заяву про зміну цільового призначення ділянки до міської ради. Місцеві органи влади на черговій сесії приймуть відповідне рішення – задовольнити чи відхилити заяву.
Якщо проект схвалений, потрібно звернутися до земельного відділу Держгеокадастру, щоб внести запис про землевідведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення до Державного земельного кадастру. Далі власник отримує витяг з Державного земельного кадастру про зміну цільового призначення земельної ділянки.
Нарешті, власник реєструє право власності на земельну ділянку зі зміненим цільовим призначенням. Це можна зробити, звернувшись до центру надання адміністративних послуг чи державного реєстратора.


Відділ земельних відносин,
охорони навколишнього середовища
та комунальної власності
виконавчого комітетуЧетвер, 07 Лютого 2019 15:10 | Переглядів: 167

Пошук

Актуально

Оголошення