Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Рятувальники провели спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту КЗ «Оріхівська ЦРЛ»

    10 червня 2016 року з 9 години 52 хвилин до 11 години 20 хвилин на території КЗ «Оріхівська ЦРЛ»рятувальники 20-ої державної пожежно-рятувальної частини  ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели спеціальне об’єктове навчання (об’єктове тренування) з питань цивільного захисту.

          Відповідно до тактичного задуму,  внаслідок порушення протипожежного режиму виникла пожежа на першому поверсі терапевтичного відділення КЗ «Орізівска ЦРЛ» на площі 35 м.кв. В осередку пожежі можливе перебування одного працівника. Співробітники КЗ «Оріхівська ЦРЛ», повідомивши Службу порятунку за номером «101» про надзвичайну подію, відразу розпочали евакуацію людей та персоналу.

         За лічені хвилини до місця виклику прибув місцевий пожежно-рятувальний  підрозділ.  Рятувальники, що прибули на місце умовної пожежі, провели розвідку, евакуацію людей та персоналу об’єкту, після чого вжили заходів для локалізації і подальшої ліквідації умовної пожежі. Одного потерпілого довелося виносити з приміщення, адже жінка втратила свідомість та була передана працівникам швидкої медичної допомоги. Особовий склад чергового караулу діяв чітко та злагоджено. Завдяки  цьому вдалося швидко ліквідувати умовну пожежу.

            Також  під час навчань рятувальники провели вивчення оперативно-тактичної характеристики будівель, особливості зовнішнього протипожежного водопостачання та забезпечення пожежної безпеки КЗ «Оріхівська ЦРЛ». Перевірили справність електромереж об’єкту, відповідність нормативним документам шляхів евакуації, наявність в достатній кількості та справності первинних засобів пожежогасіння, а також обізнаність персоналу щодо проведення першочергових робіт з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.      Разом з тим, були відпрацьовані дії чергового караулу 20-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області в організації та проведенні пошуково-рятувальних робіт, дотримання особовим складом правил безпеки праці. Рятувальники продемонстрували усім присутнім правила використання вогнегасника для ліквідації пожежі на початковій стадії. Практично показали подачу води на гасіння ймовірної пожежі.     

           У навчаннях прийняли участь 5 чоловік особового складу 20-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Запорізькій області  та 1 одиниця техніки та 2 чоловіка Територіального медичного обєднання «Обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної Ради , одна одиниця техніки та 30 працівників КЗ «Оріхівська ЦРЛ»           

 

За інформацією Оріхівського РС ГУ ДСНС
України у Запорізькій областіП'ятниця, 10 Червня 2016 13:05 | Переглядів: 399

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання