Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Пішов із життя колишній заступник міського голови Володимир Миколайович Галутва

Міський голова, виконавчий комітет та депутатський корпус Оріхівської міської ради висловлюють свої щирі співчуття з приводу смерті колишнього заступника міського голови Галутви Володимира Миколайовича, який пішов з життя 02 лютого 2019 року.
Володимир Миколайович мав вищу освіту за спеціальністю «Автоматика і телемеханіка», інженер-електрик. Свою трудову діяльність розпочав з 1970 року на заводі «Орсільмаш». З 2003 року працював спеціалістом фінансово-економічного відділу виконавчого комітету Оріхівської міської ради. За рік до цього, у 2002 році, був обраний депутатом Оріхівської міської ради, безпартійний. У 2005 році був призначений завідуючим відділом комунального господарства та благоустрою міста, а у 2006 році був затверджений на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
У наших серцях назавжди залишиться пам’ять про цю відверту, небайдужу людину, справжнього патріота рідного краю, мудрого та принципового керівника, який багатьма добрими справами заслужив щиру повагу і вдячність своїх земляків.
Оріхівська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу важкої втрати. У цей скорботний час ми всією душею разом з усіма, хто знав, поважав, любив та буде берегти про Володимира Миколайовича кращі спогади і світлу пам'ять.Понеділок, 04 Лютого 2019 09:06 | Переглядів: 265

Пошук

Актуально

Оголошення