Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Активна позиція депутата – обов’язок перед своїми виборцями

31 січня під головуванням секретаря ради Лепетченко А.М. відбулася нарада з питання розгляду депутатського запиту А. Грибняка щодо необхідності проведення ремонтних робіт на ділянці дороги по вулиці Героїв Крут, 1А та ділянки дороги навпроти будинку 7 по вулиці Стадіонній, що біля опорного навчального закладу, в якій взяли участь заступник міського голови Салогуб О.В., спеціалісти виконавчого комітету в межах повноважень.
До розгляду питання долучився і сам депутат міської ради А. Грибняк, який наголосив на тому, що до нього неодноразово зверталися мешканці міста щодо критичного стану дороги на цій дільниці, та вніс ряд пропозицій щодо тимчасового вирішення питання забезпечення безперешкодного та безпечного руху на відповідній ділянці дороги як для учасників дорожнього руху так і пішоходів.
Розуміючи всю складність ситуації, враховуючи й те, що відповідна дорога потребує капітального ремонту та значних вкладень з міського бюджету, депутат запропонував ряд простих, на його погляд, рішень, направлених на уникнення небезпечних ситуацій та руйнацію тротуарного покриття в подальшому, власними силами комунального підприємства з благоустрою території або можливим залученням підприємств, організацій, які здійснюють діяльність на території міста та мають у підпорядкуванні необхідну техніку. Запропонував встановити тимчасові бордюри, які б перешкоджали руху автомобільного транспорту по пішохідним доріжкам біля входу до навчального закладу, та провести ряд заходів з боку вулиці Стадіонної щодо відтоку води з проїзної частини, яка збирається тут в результаті сильного пошкодження дороги та несприятливих погодних умов, на зелену зону.
Пропозиції депутата обговорили, а також взяли до уваги та розгляду.
Наразі питання дуже актуальне, активно обговорюється громадськістю і широко поширюється в соціальних мережах.
Питання знаходиться на постійному контролі у влади. Надані доручення КП «Благоустрій» щодо здійснення на відповідній ділянці дороги грейдерування, підсипання доріг та пішохідних доріжок протиожеледовою сумішшю, а також встановити новий знак «Пішохідний перехід», нанести розмітку пішохідних переходів.
В січні проведено зустріч з представниками Запорізького відділу комплексного проектування ДП «Укрдіпродор» по питанню виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту ділянки дороги по вулиці Героїв Крут (від перехрестя вулиці Покровська до перехрестя вулиці Стадіонна), якою передбачити підняття бордюрного каменю на вищезазначеній ділянці дороги, що сприятиме безпечному руху пішоходів.
Станом на сьогодні здійснено ряд заходів щодо тимчасового покращення ситуації, яка склалася на даній ділянці дороги. Проведено чергове грейдерування, встановлено бетонні блоки, які перешкоджають руху автомобілів по пішохідним доріжкам, забезпечено відтік води з проїзної частини дороги по вулиці Стадіонній.
Щиро вдячні всім за активну громадську позицію. Закликаємо до взаємодії та співпраці у вирішенні питань з покращення добробуту рівня життя в громаді.
Шановні учасники руху на відповідній ділянці дороги! З розумінням віднесіться до ситуації, що склалася на цій дорозі. До часу, поки питання не буде врегульовано, дотримуйтесь правил безпечного руху, цінуйте зусилля працівників комунальних підприємств, інших зацікавлених осіб, які направлені на вирішення проблеми. Адже за цим стоїть безпека жителів міста, а в першу чергу, наших дітей, які навчаються в опорному навчальному закладі.

Виконавчий комітет міської радиП'ятниця, 01 Лютого 2019 11:44 | Переглядів: 314

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання