Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відбулось засідання двадцять п’ятої сесії міської ради

10 січня 2019 року під головуванням міського голови Сергія Герасименка відбулось засідання чергової двадцять п’ятої сесії Оріхівської міської ради сьомого скликання. З 26 обраних депутатів на засіданні сесії були присутні 18. Також на сесії були присутні виконуючі обов’язки старост, керівники комунальних підприємств та закладів соціальної сфери громади, голови квартальних комітетів, громадськість міста.
Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять за загиблими героями країни, які в усі часи виборювали і виборюють її незалежність.
Перед відкриттям засідання сесії слово було надано заступнику міського голови Салогубу О.В., який інформував присутніх про те, що автобус, який було придбано у минулому році розпочав рух по громаді до двом маршрутах. Пропозиції щодо вдосконалення маршрутів приймаються відділом розвитку інфраструктури виконавчого комітету міської ради.
За результатами розгляду питань порядку денного депутати заслухали та взяли до відома інформацію керівника Оріхівського відділення поліції за друге півріччя 2018 року, затвердили фінансовий план комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2019 рік, внесли зміни до рішень про встановлення плати за землю, про встановлення податку на нерухоме майно та туристичного збору.
Загалом на засіданні сесії було прийнято рішення по 63 питаннях.
Після закриття сесії міський голова привітав всіх присутніх з Різдвяними святами та запросив на перший міський Новорічно – різдвяний фестиваль «Велика Коляда на Оріхівщини», який відбудеться 19 січня 2019 року. о 14.00 год.
Результати поіменного голосування оприлюднені в день голосування на офіційному сайті міської ради в розділі "Рішення міської ради".Четвер, 10 Січня 2019 15:41 | Переглядів: 180

Пошук по сайту