Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Звернення депутатів Оріхівської міської ради сьомого скликання

Президенту України,
Прем’єр-міністру,
Голові Верховної Ради

 

Останнім часом через непродуману політику Уряду, країна опинилась на межі соціального вибуху і техногенного колапсу. Нові тарифи, встановлені урядом, затягують зашморг на шиях українців. Цинізм, з яким сьогодні обкрадають народ, дуже схожий на кампанію геноциду. Громадяни країни в основній масі не здатні платити за комунальні послуги. Переплата за газ і тепло сягнула небачених масштабів. Адже у двох третинах українських будинків немає лічильників, а норми споживання на людину - більші за реальні витрати.

Встановлення цін/тарифів на природний газ та пов’язані з його споживанням комунальні послуги відбулося без належного обґрунтування. Незважаючи на численні звернення до уряду щодо встановлення обґрунтованих тарифів на природний газ для населення та перегляду обсягів споживання природного газу на місяць протягом опалювального періоду, влада не зробила конкретних кроків для врегулювання порушених питань, а обмежується популістськими заявами, жодна з яких не реалізована. Зважаючи на гостроту проблеми, невідкладно мають бути проведені додаткові розрахунки тарифів, а роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення потребують негайного перегляду.

Не менш складною залишається ситуація зі створенням ОСББ. Переведення житлового фонду з ЖЕКів до ОСББ - проблема комплексна й вимагає зваженого підходу. Не в усіх будинках є люди, які готові взяти на себе відповідальність керувати ОСББ. Крім цього, відсутня низка затверджених державою документів, зокрема порядок передачі будинків, порядок проведення конкурсів на призначення управляючої компанії.

В умовах відсутності сформованого комерційного ринку управління будинками, передача цих функцій від ЖЕКів до управляючих компаній може перетворитися на некерований хаос, що призведе до втрати громадянами своєї нерухомості та комунального колапсу.

У зв’язку з вищезазначеним, вимагаємо:
- встановити справедливі та економічно обґрунтовані тарифи на житлово-комунальні послуги;
- направити на побутові потреби населення країни газ власного видобутку, що є більш ніж в 4
рази дешевшим імпортного;
- порушити кримінальні справи проти посадових осіб, які віддають газ українського видобутку
не населенню, а комерційним структурам;
- встановити річний обсяг споживання газу на оселю у межах 2500 мЗ;
- відтермінувати на один рік термін обов’язкового створення ОСББ, що дозволить людям розібратися і самим вирішити, кого вони хочуть бачити управителем свого будинку;
- до передачі будинків і прибудинкових територій з балансу ЖЕКів, здійснити ремонт та термомодернізацію будинків, незалежно від їхнього стану.
Застерігаємо, що у разі бездіяльності й ігнорування вимог громадян, загострення соціальної напруги в суспільстві може сягнути небезпечного рівня, аж до соціального вибуху та радикальних форм протесту.

 Понеділок, 30 Травня 2016 15:09 | Переглядів: 377

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання