Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відбулось урочисте підняття Державного прапора України з нагоди Дня Збройних Сил України

06 грудня 2018 року на території Оріхівського районного воєнного комісаріату з нагоди Дня Збройних Сил України відбулось урочисте підняття Державного прапора України. Участь в заході взяли керівництво Оріхівської районної державної адміністрації, Оріхівської міської ради, працівники та військовослужбовці ЗСУ Оріхівського районного воєнного комісаріату, учасники бойових дій АТО/ООС.
Зі словами привітання до присутніх звернулася секретар міської ради Лепетченко А.М, яка зазначила, що це свято героїв та справжніх патріотів своєї землі, котрі у складний для країни час вирушили на її захист, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Національну гвардію та Збройні сили України, щоб зупинити агресора. На прикладі теперішніх добровольців будуть вчитися прийдешні покоління.
Усім присутнім на заході секретар міської ради побажала здоров’я, сили духу, життєвого благополуччя, витримки у складних життєвих ситуаціях, мудрих рішень та мирного неба над головою.
Також з привітальним словом до присутніх звернулись голова Оріхівської районної державної адміністрації Проценко М.Г. та воєнний комісар Оріхівського районного воєнного комісаріату Сергієнко Ю.М.Четвер, 06 Грудня 2018 14:09 | Переглядів: 165

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення