Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відзначили Міжнародний день волонтера та День Збройних Сил України

5 грудня в Оріхівському краєзнавчому музеї відзначили Міжнародний день волонтера та День Збройних Сил України. В цей день ми засвідчуємо свою повагу всім, хто носить військову форму та носить почесне звання Захисника України. Тим, хто вів смертельний двобій із нацизмом в роки Другої Світової війни, брав участь у так званних локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу і захищає кордони Неньки-України, а також мирним воїнам світла – волонтерам, людям, які іноді здаються справжніми атлантами на чиїх плечах тримається наш світ. Тих, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває…
До присутніх звернулася секретар міської ради Алевтина Лепеченко, яка від імені міського голови, виконавчого комітету, депутатського корпусу щиро подякувала волонтерам та військовим за сумлінну службу, за героїзм, за мужність та непохитність, які дарують нам впевненість у завтрашньому дні.
До привітань та слів подяки долучилися голова районної ради Карина Дудніченко та військовий комісар Юрій Сергієнко.
За розвиток волонтерського руху та з нагоди дня волонтера подяками міського голови були нагороджені освітні заклади громади.
Нагрудним знаком «За розбудову Оріхівського краю» нагороджено волонтера та учасника бойових дій на сході України Сергія Сиволапа.
Виступив незмінний патріот Оріхівщини Іван Панченко, який привітав своїх побратимів зі святом та закликав до консолідації суспісльства задля розквіту Батьківщини.
Лектор-екскурсовод Оріхівського краєзнавчого музею Світлана Коваленко ознайомила присутніх з експозицією «Дві війни – трагічні сторінки в історії України».

За інформацією відділу культури,
туризму та охорони культурної
спадщини виконавчого комітету
Оріхівської міської радиСереда, 05 Грудня 2018 15:06 | Переглядів: 207

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення