Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Веселий подарунок для особливих діточок

Міжнародний день інвалідів привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.
В 1992 році Генеральною асамблеєю ООН було проголошено цей день 3 грудня - Міжнародним днем людей з інвалідністю.
Фахівцями комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» до цієї дати було проведено захід в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Оріхівської міської ради, для дітей з обмеженими можливостями.
Захід мав назву «Сонце в очах дітей», діти з захопленням приймали участь в цікавих іграх. Веселі музичні ігри не тільки створили святковий настрій але й сприяли розвитку дітей: активізації психологічних процесів, уваги та пам’яті, мислення і дрібної моторики рук, а також навичок метання, розвитку координації рухів великих і дрібних м’язових груп, спритності, окоміру. Із задоволенням діти розмальовували новорічні предмети та виказували свої «таємні» побажання для Святого Миколая. Особливі емоції визвав маленький флешмоб «Капітан краб», де дітлахи активно повторюючи рухи, перетворювались на казкових тварин.
Захід пройшов весело і цікаво. А на останок діти отримали смаколики та яскраві смайлики на згадку.

За інформацією КУ «Центр надання соціальних послуг»

 Понеділок, 03 Грудня 2018 14:48 | Переглядів: 161

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення