Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Новини

Школи громади отримали обладнання для інтерактивного робочого місця вчителя початкової школи

Наприкінці жовтня громаді було вручено сертифікат на придбання комплектів обладнання для облаштування інтерактивного робочого місця вчителя в початковій школі, які в урочистій обстановці керівництвом Запорізької облдержадміністрації та обласної ради були передані закладам загальної середньої освіти із 13 районів, міст та об’єднаних територіальних громад.
02 листопада міський голова С.М. Герасименко спільно з секретарем ради А.М. Лепетченко та начальником відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради Т.К. Прищенко презентували вищезазначене комп’ютерне обладнання робочого місця вчителя початкової школи в КЗ «Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я» та вручили сертифікат Запорізької обласної адміністрації.
Сертифікат на отримання обладнання для облаштування інтерактивного робочого місця вчителя для початкової школи також отримав КЗ «Оріхівський НВК № 2 імені В. А. Лазаряна».
З метою створення сучасних матеріально-технічних умов для здобуття учнями якісної освіти, забезпечення доступності здобуття освіти, у тому числі й особами з особливими освітніми потребами, врахування індивідуальних освітніх потреб, можливостей, здібностей та інтересів кожного учня громади в поточному році на зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти громади було спрямовано 610,941 тис.грн. за рахунок бюджетів всіх рівнів.

За інформацією відділу освіти,
молоді та спорту
виконавчого комітету
міської радиВівторок, 06 Листопада 2018 11:43 | Переглядів: 179

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення