Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Школи громади отримали обладнання для інтерактивного робочого місця вчителя початкової школи

Наприкінці жовтня громаді було вручено сертифікат на придбання комплектів обладнання для облаштування інтерактивного робочого місця вчителя в початковій школі, які в урочистій обстановці керівництвом Запорізької облдержадміністрації та обласної ради були передані закладам загальної середньої освіти із 13 районів, міст та об’єднаних територіальних громад.
02 листопада міський голова С.М. Герасименко спільно з секретарем ради А.М. Лепетченко та начальником відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради Т.К. Прищенко презентували вищезазначене комп’ютерне обладнання робочого місця вчителя початкової школи в КЗ «Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я» та вручили сертифікат Запорізької обласної адміністрації.
Сертифікат на отримання обладнання для облаштування інтерактивного робочого місця вчителя для початкової школи також отримав КЗ «Оріхівський НВК № 2 імені В. А. Лазаряна».
З метою створення сучасних матеріально-технічних умов для здобуття учнями якісної освіти, забезпечення доступності здобуття освіти, у тому числі й особами з особливими освітніми потребами, врахування індивідуальних освітніх потреб, можливостей, здібностей та інтересів кожного учня громади в поточному році на зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти громади було спрямовано 610,941 тис.грн. за рахунок бюджетів всіх рівнів.

За інформацією відділу освіти,
молоді та спорту
виконавчого комітету
міської радиВівторок, 06 Листопада 2018 11:43 | Переглядів: 258

Пошук по сайту