Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Школи громади отримали обладнання для інтерактивного робочого місця вчителя початкової школи

Наприкінці жовтня громаді було вручено сертифікат на придбання комплектів обладнання для облаштування інтерактивного робочого місця вчителя в початковій школі, які в урочистій обстановці керівництвом Запорізької облдержадміністрації та обласної ради були передані закладам загальної середньої освіти із 13 районів, міст та об’єднаних територіальних громад.
02 листопада міський голова С.М. Герасименко спільно з секретарем ради А.М. Лепетченко та начальником відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради Т.К. Прищенко презентували вищезазначене комп’ютерне обладнання робочого місця вчителя початкової школи в КЗ «Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я» та вручили сертифікат Запорізької обласної адміністрації.
Сертифікат на отримання обладнання для облаштування інтерактивного робочого місця вчителя для початкової школи також отримав КЗ «Оріхівський НВК № 2 імені В. А. Лазаряна».
З метою створення сучасних матеріально-технічних умов для здобуття учнями якісної освіти, забезпечення доступності здобуття освіти, у тому числі й особами з особливими освітніми потребами, врахування індивідуальних освітніх потреб, можливостей, здібностей та інтересів кожного учня громади в поточному році на зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти громади було спрямовано 610,941 тис.грн. за рахунок бюджетів всіх рівнів.

За інформацією відділу освіти,
молоді та спорту
виконавчого комітету
міської радиВівторок, 06 Листопада 2018 11:43 | Переглядів: 344

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання