Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Вдячні за допомогу

На території Оріхівської міської ОТГ знаходиться ТОВ «Каолін Азов», яке займається добуванням піску в с. Новопавлівка нашої громади.
Приємно зазначити, що відповідне підприємство, на чолі з генеральним директором товариства Маляренком Павлом Олексійовичем, в пріоритеті має не лише отримання прибутку, а й постійно робить посильний вклад у розвиток територіальної громади, на якій здійснює свою підприємницьку діяльність, приймає активну участь у різних соціальних проектах, піклуючись про добробут та благополуччя її людей.
Так, на минулому тижні начальником виробництва вищезазначеного підприємства Стрільцем Сергієм Степановичем було надано техніку для благоустрою вулиці Героїв Крут та здійснено вивезення ґрунту після проведення капітального ремонту водогону.
Від імені вдячних жителів вулиці Героїв Крут, виконавчого комітету та депутатського корпусу Оріхівської міської ради висловлюємо щиру подяку керівництву підприємства за активну життєву позицію, особистий внесок в створення позитивного іміджу нашої громади, за добрі справи та плідну працю на благо її людей.
Бажаємо ТОВ «Каолін Азов» подальшого благополуччя, процвітання і успіхів та сподіваємося на подальшу співпрацю. Ми завжди відкриті для всіх тих, хто хоче і може зробити нашу громаду гарною і привабливою.

Виконавчий комітет Оріхівської міської ради

 Вівторок, 06 Листопада 2018 11:36 | Переглядів: 170

Пошук по сайту