Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

В Оріхіському будиннку дитячої творчості провели незвичайне свято - "Велесова ніч"

Вперше, за бажанням дітей та молоді, які є вихованцями КЗ «Оріхівський Будинок дитячої творчості» Оріхівської міської ради, було проведено незвичайне для нас, старослов′янське свято – Велесова ніч . Це свято своїми коренями сягає в далеке минуле і дуже схоже на Хелловін. Під час проведення заходу діти та дорослі, дізналися історію його виникнення, та традиції святкування. Сучасні традиції святкування Велесової ночі поєднують в собі власне, язичницьке свято, християнський День всіх святих та народну творчість в виді легенд та казок.
Незвична атмосфера свята, викликала позитивні емоції відразу, як тільки гості заходили до приміщення, де під стелею завмерли привиди, горіли очі вампірів, відьма літала на мітлі. Та страшний Роккі з мечем в руках та в противогазі збирав у сумку солодощі.
Більше сотні присутніх на костюмованій вечірці стали учасниками чаклунського дійства. Діти від душі веселилися, жартували, з задоволенням розповідали «Чорні страшилки», танцювали , приймали участь у конкурсах . Дуже вразило дітей як в залі з′явилася Королева Ночі, яка подарувала всім чаклунський танок та вручила солодощі за найкращі костюми та макіяж . Під час дійства всі дорослі відкупалися від відьом, вампірів та інших «симпатичних» істот – цукерками. А головним символом свята став звичайний український гарбуз. Діти повирізали з гарбузів справжні художні витвори, всі вони були казковими ліхтариками, які відганяли зле та оберігали від напастей.
А, закінчилося свято файер-шоу, яке подарувала вихованцям та гостям Тетяна Барабановська та її син Микита , для якого це був дебют.
Весь колектив будинку творчості приймав участь у підготовці та проведенні свята і сподівається, що всі отримали задоволення від дійства.

За інформацією КЗ "Оріхіський будинок дитячої творчості"
Оріхівської міської радиПонеділок, 05 Листопада 2018 16:59 | Переглядів: 213

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання