Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Ми прагнемо бути кращими!

Всього два місяці минуло від початку навчального року. Тим приємніше усвідомлювати, що за такий короткий термін наші діти - вихованці Будинку творчості, досягли певних висот. Взяли участь у конкурсах, фестивалях, змаганнях і довели всім, що в своїй справі вони кращі.
Протягом двох тижнів в с. Широке та м. Запоріжжі, проходили обласні етапи осінніх відкритих конкурсів з науково-технічної творчості учнівської молоді.
22 вересня 2018 р. – обласний фестиваль авіа та ракетно-космічного моделювання;
29 вересня 2018 р. – обласний конкурс з судномоделювання «Запорізька чайка».
Оріхівська громада була гідно представлена гуртком технічного напряму під керівництвом Юрія Ходзько в двох класах радіокерованих моделей команди КЗ «Оріхівського БДТ» Оріхівської міської ради, посіли перше та третє призові міста. У особистому заліку призові місця посіли та відмічені медалями та Дипломами наступні вихованці БДТ: ІІ місце – Новак Давид, ІІІ місце – Лепетченко Антон, І та ІІ місце – Дорофєєв Віталій. Грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації нагороджений також керівник гуртка - Юрій Георгійович Ходзько, команди якого посіли призові міста.
17 жовтня в м.Токмак, 26 жовтня в м. Запоріжжя відбувся конкурс естрадного мистецтва «Зорепад 2018», в якому прийняли участь вихованці гуртка естрадного мистецтва Анастасія Дорошенко та Дмитро Біда, який отримав Диплом , та став фіналістом конкурсу. Вокальний виступ конкурсанта, супроводжувався хореографічною композицією в виконанні Тетяни Барабановської.
А 27 жовтня в м.Запоріжжі на Обласному фестивалі-конкурсі міжнаціональних культур «Зоряниця», наші маленькі зірочки – ансамблю «На виріст» в своєї вікової категорії, зайняв 2 місто, нагороджений Дипломом ІІ ступеня. Олеся Громей, визнана однією з кращих вокалістів, зайняв перше місце, нагороджена Диплом І ступеню! Своїми досягненнями,і вихованці завдячують керівникові гуртка – Інесі Гальчанській


За інформаією КЗ «Оріхівський будинок дитячої творчості»
Оріхівської міської радиЧетвер, 01 Листопада 2018 17:06 | Переглядів: 225

Пошук

Актуально

Оголошення