Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Новини

Ми прагнемо бути кращими!

Всього два місяці минуло від початку навчального року. Тим приємніше усвідомлювати, що за такий короткий термін наші діти - вихованці Будинку творчості, досягли певних висот. Взяли участь у конкурсах, фестивалях, змаганнях і довели всім, що в своїй справі вони кращі.
Протягом двох тижнів в с. Широке та м. Запоріжжі, проходили обласні етапи осінніх відкритих конкурсів з науково-технічної творчості учнівської молоді.
22 вересня 2018 р. – обласний фестиваль авіа та ракетно-космічного моделювання;
29 вересня 2018 р. – обласний конкурс з судномоделювання «Запорізька чайка».
Оріхівська громада була гідно представлена гуртком технічного напряму під керівництвом Юрія Ходзько в двох класах радіокерованих моделей команди КЗ «Оріхівського БДТ» Оріхівської міської ради, посіли перше та третє призові міста. У особистому заліку призові місця посіли та відмічені медалями та Дипломами наступні вихованці БДТ: ІІ місце – Новак Давид, ІІІ місце – Лепетченко Антон, І та ІІ місце – Дорофєєв Віталій. Грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації нагороджений також керівник гуртка - Юрій Георгійович Ходзько, команди якого посіли призові міста.
17 жовтня в м.Токмак, 26 жовтня в м. Запоріжжя відбувся конкурс естрадного мистецтва «Зорепад 2018», в якому прийняли участь вихованці гуртка естрадного мистецтва Анастасія Дорошенко та Дмитро Біда, який отримав Диплом , та став фіналістом конкурсу. Вокальний виступ конкурсанта, супроводжувався хореографічною композицією в виконанні Тетяни Барабановської.
А 27 жовтня в м.Запоріжжі на Обласному фестивалі-конкурсі міжнаціональних культур «Зоряниця», наші маленькі зірочки – ансамблю «На виріст» в своєї вікової категорії, зайняв 2 місто, нагороджений Дипломом ІІ ступеня. Олеся Громей, визнана однією з кращих вокалістів, зайняв перше місце, нагороджена Диплом І ступеню! Своїми досягненнями,і вихованці завдячують керівникові гуртка – Інесі Гальчанській


За інформаією КЗ «Оріхівський будинок дитячої творчості»
Оріхівської міської радиЧетвер, 01 Листопада 2018 17:06 | Переглядів: 111

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення