Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Підготовка учителів початкових класів до роботи в Новій українській школі продовжується…

Інший зміст освіти, методика навчання та нове освітнє середовище – такі основні складові Нової української школи.
Уже цього року всі першокласники почали навчатися за новим стандартом Нової української школи.
Основна мета шкільної реформи – висока якість освіти для кожної дитини. Нова українська школа має прийти у кожний навчальний заклад незалежно від його розташування.
Але серцем змін був і залишається вчитель, бо ніякі високі технології не замінять мудрого, доброго порадника школярів. Без учителя, озброєного новими методиками, не може бути Нової української школи. Тому відділ освіти, молоді та спорту бачить основним своїм завданням – підготовку вчителя Нової української школи. Всі учителі, які навчають першокласників, пройшли відповідні тренінги та отримали сертифікати.
Але ми дбаємо і про підготовку учителів, які навчатимуть першокласників у 2019-2020 навчальному році. У серпні на базі КЗ «Оріхівська гімназія №1 «Сузір'я» відбулися І та ІІ сесія, а з 29 по 31 жовтня пройшла ІІІ, заключна, сесія тренінгу по підготовці учителів початкових класів та отримали сертифікати «Нова українська початкова школа». Отже, вчителі, які працюватимуть у перших класах 2019-2020 навчального року теж озброєні новітніми технологіями щодо роботи в Новій українській школі, але навчання своє протягом року вони продовжать на тренінгах «Мистецтво в новій українській школі», «Фізкультура в Новій українській школі», «Інформатика в Новій українській школі» та інших курсах та тренінгах.
31 жовтня із отриманням сертифікатів учителів привітала завідувач кафедри початкової освіти КЗ «ЗОІППО» Нікулочкіна Олена Василівна.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Оріхівської міської радиСереда, 31 Жовтня 2018 15:46 | Переглядів: 179

Пошук

Актуально

Оголошення