Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відбувся науково – практичний семінар «Реалізація реформ: децентралізація, освітня сфера, реформування бухгалтерського обліку та контролю державного сектору, місцеві бюджети»

У Запорізькій обласній державній адміністрації 10.10.2018 року для голів райдержадміністрацій та районних рад, голів обʼєднаних територіальних громад, фахівців бухгалтерських служб розпорядників коштів місцевих бюджетів, керівників державних установ, міських голів Запорізької області відбувся науково – практичний семінар «Реалізація реформ: децентралізація, освітня сфера, реформування бухгалтерського обліку та контролю державного сектору, місцеві бюджети».
У проведенні заходу взяли участь : радник Міністра освіти і науки С. Лондарь, академік НАН України Т. Єфименко, представник Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України А. Двігун, директор Департаменту фінансів ОДА С. Медвідь, директор Департаменту освіти і науки ОДА Т. Озерова. В семінарі взяли участь міський голова, головний бухгалтер та начальник відділу бюджетних відносин виконавчого комітету Оріхівської міської ради..
Представник Міністерства освіти і науки презентував результати використання коштів освітньої субвенції місцевими бюджетами України. Регіональний консультант Асоціації міст України в Запорізькій області доповіла про перспективи подальшого впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, реформування адміністративно – територіального устрою та організації управління на районному рівні. Також на семінарі йшла мова про модернізацію бухгалтерського обліку в державному секторі України та стратегічні напрямки реформування.
В ході практикуму отримані розʼяснення, які допоможуть провести аналіз основних проблемних питань реформування обліку доходів та витрат бюджетних установ.

За інформацією відділу бюджетних відносинП'ятниця, 12 Жовтня 2018 13:15 | Переглядів: 100

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення