Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відбувся науково – практичний семінар «Реалізація реформ: децентралізація, освітня сфера, реформування бухгалтерського обліку та контролю державного сектору, місцеві бюджети»

У Запорізькій обласній державній адміністрації 10.10.2018 року для голів райдержадміністрацій та районних рад, голів обʼєднаних територіальних громад, фахівців бухгалтерських служб розпорядників коштів місцевих бюджетів, керівників державних установ, міських голів Запорізької області відбувся науково – практичний семінар «Реалізація реформ: децентралізація, освітня сфера, реформування бухгалтерського обліку та контролю державного сектору, місцеві бюджети».
У проведенні заходу взяли участь : радник Міністра освіти і науки С. Лондарь, академік НАН України Т. Єфименко, представник Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України А. Двігун, директор Департаменту фінансів ОДА С. Медвідь, директор Департаменту освіти і науки ОДА Т. Озерова. В семінарі взяли участь міський голова, головний бухгалтер та начальник відділу бюджетних відносин виконавчого комітету Оріхівської міської ради..
Представник Міністерства освіти і науки презентував результати використання коштів освітньої субвенції місцевими бюджетами України. Регіональний консультант Асоціації міст України в Запорізькій області доповіла про перспективи подальшого впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, реформування адміністративно – територіального устрою та організації управління на районному рівні. Також на семінарі йшла мова про модернізацію бухгалтерського обліку в державному секторі України та стратегічні напрямки реформування.
В ході практикуму отримані розʼяснення, які допоможуть провести аналіз основних проблемних питань реформування обліку доходів та витрат бюджетних установ.

За інформацією відділу бюджетних відносинП'ятниця, 12 Жовтня 2018 13:15 | Переглядів: 166

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment overview of Orikhiv united territorial community /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання