Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відбувся святковий концерт до Дня захисника України та урочисті проводи молоді Оріхівської міської ОТГ до лав Збройних Сил України

9 жовтня в Оріхівському центральному будинку культури відбувся святковий концерт до Дня захисника України та урочисті проводи молоді Оріхівської міської ОТГ та інших громад Оріхівського району до лав Збройних Сил України.
Це свято символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу та незламність бойового духу, що передалося від наших предків молодим бійця, які сьогодні мають честь захищати нашу рідну Україну.
З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Сергій Михайлович Герасименко, який зазначив, що в цей святковий день ми проводжаємо до Збройних Сил України, майбутніх захисників, поки що недосвідчених юнаків, яким доведеться присвятити себе Батьківщині, побажав сили духу, волі, оптимізму, витримки та наполегливості, щоб змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні. Також очільник громади вручив пам’ятні подарунки призовникам Оріхівської об’єднаної територіальної громади.
Також вітали юнаків голова районної державної адміністрації Максим Григорович Проценко, голова районної ради Каріна Василівна Дудніченко, військовий комісар, підполковник Юрій Миколайович Сергієнко, голова громадської організації «Учасники ветеранів АТО» громадський активіст Віталій Федорович Намлієв, призовник осінь 2018 Дмитро Вікторович Євстафієв та голови об’єднаних територіальних громад Оріхівського району.
Благословіння на ратну службу захищати рідну землю призовники приймали від настоятеля Свято-Покровського храму української православної церкви протоієрея отця Анатолія та настоятеля релігійної громади при Свято – Володимирівському храмі Української Православної Церкви Київського патріархату протоієрея отця Степана.
Для призовників, батьків та гостей свята звучали музичні вітання від талановитої молоді міста Оріхова.

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини виконавчого
комітету Оріхівської міської ради

 Середа, 10 Жовтня 2018 14:38 | Переглядів: 195

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment overview of Orikhiv united territorial community /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання