Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відбувся святковий концерт до Дня захисника України та урочисті проводи молоді Оріхівської міської ОТГ до лав Збройних Сил України

9 жовтня в Оріхівському центральному будинку культури відбувся святковий концерт до Дня захисника України та урочисті проводи молоді Оріхівської міської ОТГ та інших громад Оріхівського району до лав Збройних Сил України.
Це свято символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу та незламність бойового духу, що передалося від наших предків молодим бійця, які сьогодні мають честь захищати нашу рідну Україну.
З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Сергій Михайлович Герасименко, який зазначив, що в цей святковий день ми проводжаємо до Збройних Сил України, майбутніх захисників, поки що недосвідчених юнаків, яким доведеться присвятити себе Батьківщині, побажав сили духу, волі, оптимізму, витримки та наполегливості, щоб змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні. Також очільник громади вручив пам’ятні подарунки призовникам Оріхівської об’єднаної територіальної громади.
Також вітали юнаків голова районної державної адміністрації Максим Григорович Проценко, голова районної ради Каріна Василівна Дудніченко, військовий комісар, підполковник Юрій Миколайович Сергієнко, голова громадської організації «Учасники ветеранів АТО» громадський активіст Віталій Федорович Намлієв, призовник осінь 2018 Дмитро Вікторович Євстафієв та голови об’єднаних територіальних громад Оріхівського району.
Благословіння на ратну службу захищати рідну землю призовники приймали від настоятеля Свято-Покровського храму української православної церкви протоієрея отця Анатолія та настоятеля релігійної громади при Свято – Володимирівському храмі Української Православної Церкви Київського патріархату протоієрея отця Степана.
Для призовників, батьків та гостей свята звучали музичні вітання від талановитої молоді міста Оріхова.

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини виконавчого
комітету Оріхівської міської ради

 Середа, 10 Жовтня 2018 14:38 | Переглядів: 137

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення