Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Участь освітян Оріхівської ОТГ у V Ювілейній міжнародній науково-практичній конференції «Наукова еліта у розвитку держав»


25–26 вересня 2018 року у Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова відбулася V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав», в якій взяли участь науковці, спеціалісти обласних департаментів освіти та районних, міських відділів освіти, методисти методичних відділів освіти та позашкільних закладів, Національного центру «Мала академія наук України». Організаторами заходу виступили Комітет Верховної Ради України з питань науки та освіти, Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут екології економіки і права, Національний центр «Мала академія наук України» і Міжнародна асоціація позашкільної освіти.
Основною метою конференції було обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки та розширення міжнародного партнерства. Під час відкриття її численних учасників теплими і мудрими словами вітали відомі освітяни й науковці. Серед них – заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, академік НАН України Віктор Бар’яхтар, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак, президент Міжнародної асоціації позашкільної освіти, ректор Інституту екології економіки і права Олена Биковська та інші. Обмін досвідом проходив між представниками закладів позашкільної освіти не тільки з різних регіонів України, а й з Польщі, Казахстану, Болгарії, Словаччини.
Гарним оформленням привітань були яскраві і динамічні виступи дитячих танцювальних колективів Київського палацу дітей і юнацтва.
Друга частина конференції була присвячена панельним дискусіям на пленарному засіданні, а наступного дня – засіданням у п’яти секціях: «Позашкільна освіта і «Нова українська школа», «Міжнародний досвід позашкільної освіти», «Наукова еліта і економіко-правовий розвиток держав», «Наукова еліта і екологічний розвиток держав», «Мала академія наук і наукова еліта».
Участь у конференції та в засіданні секції «Мала академія наук України і наукова еліта» взяла методист відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Оріхівської міської ради Красно Н.В.
Окрім розгляду актуальних питань у галузі освіти і науки, ролі наукової еліти, соціально-гуманітарного, економіко-правового й екологічного розвитку держав. В рамках заходу відбувалися обговорення проектів нормативно-правових документів у сфері позашкільної освіти, стендові презентації та наукові дискурси.


За інформацією відділу освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Оріхівської міськВівторок, 09 Жовтня 2018 16:03 | Переглядів: 156

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment overview of Orikhiv united territorial community /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання