Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Правопорушення серед неповнолітніх

Підліткова злочинність та правопорушення - тема, яка на жаль не втрачає актуальності в нашому суспільстві незважаючи на постійну профілактичну роботу, що починається майже з дитячого садка.
Причин цього явища багато. Але організовуючі захід для підлітків схильних до правопорушень , фахівці КУ «Центр надання соціальних послуг» Оріхівської міської ради вирішили пошукати їх в найблищому оточенні – сім’ї. Саме тому було проведено тренінг для сімей, де є неповнолітні схильні до правопорушень або вже перебувають на обліку в Оріхівському районному відділі з питань пробації.
В ході зустрічі фахівці намагалися створити атмосферу максимальної довіри та щирості, і це вдалося. Батьки та діти, мабуть чи не вперше за своє життя, спільно виконували завдання , запропоновані в ході профілактичних рольових ігор: «Побажання», «Ситуація», «Фото колаж» та інші, змогли усвідомити свою відповідальність не тільки перед законом, але й перед рідними та близькими. Команда батьків з гіркотою визнала, що їх зайнятість та байдужість – вагома причина скоєних їхніми дітьми вчинків, кожен з учасників відчув на собі свої помилки минулого.
Тренінг закінчився колом побажань і пропозицій для подальших зустрічей.

За інформацією
КУ «Центр надання соціальних послуг»
Оріхівської міської радиПонеділок, 08 Жовтня 2018 16:59 | Переглядів: 140

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення