Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Інформація щодо державної реєстрації об’єктів нерухомого майна та юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців!

Однією з особливостей правового режиму нерухомого майна є необхідність його державної реєстрації. Державна реєстрація прав на нерухоме майно є важливим чинником гарантування і захисту прав власників, забезпечує офіційне визнання і юридичне закріплення державою прав фізичних і юридичних осіб на нерухоме майно.

Відділ державної реєстрації виконавчого комітету Оріхівської міської ради повідомляє щодо можливості отримання мешканцями Оріхівського району послуг з реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (реєстрація права власності на земельні ділянки, житлові та нежитлові будівлі, квартири та інше, реєстрація інших речових прав, в т.ч.: оренда, сервітут, емфітевзис, суперфіцій).

Також важливим напрямом діяльності даного відділу є державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, а саме: реєстрація створення та припинення юридичної особи та фізичних осіб – підприємців, а також внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
Послуги надаються за адресою: м. Оріхів, вул. Запорізька, 72 (колишня аптека № 34 – вхід зі двору).
Контактні телефони: (066) 85 88 029
(098) 98 11 661

Е-mail: vr_orihiv@ukr.net


Графік роботи:
Понеділок – п’ятниця з 08.00 – 17.00 год.
(перерва з 12.00 – 13.00 год)

 Понеділок, 08 Жовтня 2018 16:21 | Переглядів: 85

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення