Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Оріхівська ОТГ представлена на Покровському ярмарку м.Запоріжжя

6 жовтня 2018 року у місті Запоріжжя панувало справжнє свято - традиційний Покровський ярмарок. Оріхівський район вже багато років поспіль активно бере участь у дійстві. Цього року Оріхівська міська ОТГ гідно представляла Оріхівський район та надала допомогу іншим об’єднаним громадам нашого району.
Покровський ярмарок зібрав народних умільців, дорогих гостей, талановитих співаків та музикантів Оріхівщини. З вітальними словами та запашними короваями радо зустрічали шановних гостей - керівництво міста та області, а потім під музику, танці та атмосферу веселощів всі присутні та гості міста поринули в ярмаркування.
Чого тільки не було представлено на ярмарку - традиційні товари та вироби народних майстрів, а також концерт працівників культури Оріхівської міської ОТГ. Весело та жваво співали пісень солісти Наталя Літвінова, Олеся Кучер, Анжеліка Гольнєва та Максим Самойлик, які своїм талантом надали цьогорічному Покровському ярмарку неповторного колориту.
Відповідальність за організаційну роботу, підготовку сценарію для представлення об’єднаних територіальних громад Оріхівського району в Покровському ярмарку взяв на себе відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради та КЗ «Оріхівський центральний будинок культури» під керівництвом Людмили Власенко.

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини виконавчого
комітету Оріхівської міської радиПонеділок, 08 Жовтня 2018 16:07 | Переглядів: 180

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення