Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Успіхи та досягнення освіти Оріхівської ОТГ

Щорічно на початку жовтня освітяни України відзначають День працівників освіти, підводять підсумки роботи окремих учителів та цілих педагогічних колективів.

Велика освітянська родина Оріхівської міської об'єднаної територіальної громади теж до свята Вчителя прийшла з певними досягненнями педагогічних колективів та вчителів.

Для задоволення освітніх потреб жителів Оріхівської міської ОТГ створено освітній округ, в який входять 8 закладів загальної середньої освіти, 8 закладів дошкільної освіти, 2 позашкільні заклади та 1 інклюзивно-ресурсний центр, який забезпечує потреби дітей з особливими потребами всього Оріхівського району.
Освіта - дзеркало нашого життя. Тому освітяни, депутати міської ради працюють заради того, щоб перетворити освіту Оріхівської ОТГ на могутній фактор нарощення інтелектуального, духовного потенціалу підростаючого покоління Оріхівщини.

З 1 вересня 2018 року першокласники прийшли вже навчатися в Нову українську школу, в якій їх навчатимуть учителі, які пройшли спеціальне навчання на тренінгах по підготовці до НУШ. А ще вони вже навчаються в новому освітньому середовищі, яке для них створили разом учителі, депутати міської ради, батьки. У класних кімнатах Нової української школи створено всі умови не тільки для якісного навчання, а й для того, щоб кожна дитина була щасливою в школі.
Слід відзначити, що у всіх закладах загальної середньої освіти якісно підготувалися до навчання першокласників в умовах Нової української школи.

4 жовтня 2018 року в приміщенні Оріхівського центрального Будинку культури відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти. В залі присутні делегації закладів загальної середньої освіти, позашкільної освіти та ветерани педагогічної праці.

У привітанні та нагородженні взяли участь міський голова Сергій Герасименко, секретар міської ради Алевтина Лепетченко, керівник апарату райдержадміністрації Світлана Мандрич, начальник відділу освіти , молоді та спорту виконавчого комітету Оріхівської міської ради Тетяна Прищенко.

Всі виступаючі висловили вчителям глибоку вдячність за подвижницьку працю, вірність обов’язку, відданість ідеалам добра, правди і гуманізму, побажали кожному педагогу міцного здоров’я і оптимізму, впевненості у своїй силі; життя, наповненого цікавою роботою, сміливими задумами і яскравими досягненнями, успіхів, благополуччя, натхнення й творчості для реалізації сучасної, нової освіти.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять доброї, чуйної людини, професіонала, Педагога з великої літери колишнього директора КЗ «Оріхівська ЗОШ I-II ступенів» №3 Леоніда Олексійовича Гука, який відійшов у вічність 03 жовтня 2018 року.

 П'ятниця, 05 Жовтня 2018 15:11 | Переглядів: 283

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення