Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Виїзний концерт учасників художньої самодіяльності Копанівського сільського клубу-філіалу з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку

З нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку 1 жовтня учасники художньої самодіяльності Копанівського сільського клубу-філіалу побували з виїзним концертом в селі Таврія Токмацького району.
І це була не просто почергова зустріч творчих номерів на сцені сільського будинку культури, а справжня феєрія мистецтва, яка накрила з головою кожного глядача.
Свято музики вдалося на сла¬ву. Було яскравим, багатого¬ло¬сим, патріотичним. На розсуд глядачів було представлено багато різних номерів, основними з яких були українські народні пісні «Покохала діда», «Сало», «Дядьку Яша, я не ваша!» у виконанні вокального колективу «Світанок». Під час виконання пісні «Крапив - лебеда» на очах у людей похилого віку з’явилися сльози, адже пісня про кохання нагадала їм про їхні молоді роки, про силу та здоров’я та про мрії, які не здійснилися.
Вокальні номери змінюються на яскравий народний гумор у виконанні молодших учасників, братів Кравченко Іллі та Данііла, які показавши сценку «На дорозі» додали присутнім гарного настрою та позитиву.
Прекрасні задушевні пісні та танці, висока виконавська майстерність учасників художньої самодіяльності Копанівського сільського клубу-філіалу підкорили глядачів. Виконуючи важливу духовну місію відродження та розвитку національної культури ми щиро вдячні організатору свята Хомяк Вікторії Миколаївні та її дружному колективу за запрошення та хліб-сіль, і маємо сподіватись, що і надалі будемо підтримувати тісний зв’язок.

За інформацією відділу культури,
туризму та охорони культурної
спадщини виконавчого комітету
Оріхівської міської радиП'ятниця, 05 Жовтня 2018 11:02 | Переглядів: 116

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення