Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Моніторинг соціальної роботи в громаді

В наш нелегкий час, незважаючи на економічні проблеми населення, потреба в соціальній роботі та в соціальних послугах є доволі значною .
Саме з метою виявлення даної потреби а також інформування мешканців громади про роботу Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Оріхівської міської ради, було проведено зустріч директора установи Л.М. Жбанкової для батьків учнівської молоді на загальношкільних зборах КЗ Оріхівської ЗОШ I-II ст. №5.

Всіх присутніх було проінформовано про напрямки роботи Центру.
Багато уваги приділялося проблемі сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах та можливості вирішення цих проблем, за умови звернення до фахівців установи.
Присутнім на зборах було запропоноване анкетування, метою якого було виявлення потреби мешканців громади в соціальних послугах, які надає комунальна установа. Опитування пройшли 50 осіб, за попереднім аналізом анкетування слід відзначити, що більшість опитуваних обізнана про роботу КУ «Центр надання соціальних послуг» та вважає послуги, які надаються фахівцями установи потрібними громадянам.
Найбільш актуальними визначені послуги: консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики та соціального супроводу. Зацікавленість визвали послуги: медіація та соціальна адаптація .
Маємо надію, що такі зустрічі сприятимуть поліпшенню соціального благополуччя в нашій громаді.

За інформацією КУ «Центр надання соціальних послуг»
Оріхівської міської радиЧетвер, 13 Вересня 2018 16:33 | Переглядів: 172

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення