Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Новини

Розпочались святкові заходи з нагоди 243-ї річниці від дня заснування міста Оріхова та 75-ї річниці визволення від фашистських загарбників

11 вересня на вулиці Богдана Хмельницького відбувся виїзний святковий концерт з нагоди 243-ї річниці від дня заснування міста Оріхова та 75-ї річниці визволення від фашистських загарбників. В концерті взяли участь учасники художньої самодіяльності Оріхівського центрального будинку культури та Новоданилівського сільського клубу-філіалу.
З вітальним словом до мешканців на початку заходу звернувся міський голова Сергій Михайлович Герасименко. Очільник громади з вдячністю згадав всіх, хто творив історію Оріхова, збагачував його традиції, розбудовував, боронив від ворога, адже Оріхів славиться своїми людьми – щирими, добрими, працездатними та побажав всім міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку, успіхів у всіх починаннях.
Головам квартальних комітетів було оголошено подяки від виконавчого комітету Оріхівської міської ради.
Метою проведення виїзних концертів було охоплення якомога більшої частини населення, а особливо старшого покоління, яке нажаль, не завжди має змогу прийняти участь у святкових заходах на центральній площі міста.
Особливо на цих святкових концертах хочеться привернути увагу до історичного минулого нашого міста, пам’яток історії і архітектури, священних символів міста. І, звичайно, завдяки концертній програмі подарувати глядачам гарний настрій, посмішки та феєричні емоції.
В такому ж форматі 12 вересня відбувся святковий концерт біля будинку №128 по вул. Гетьмана Сагайдачного.
З програмою святкування Дня міста можна ознайомитись за посиланням: Програма святкування Дня міста.

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини
виконавчого комітету Оріхівської міської ради
Запорізької області

 

 Четвер, 13 Вересня 2018 08:40 | Переглядів: 261

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення