Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відтепер передати показники лічильника води можна онлайн - в КП "Оріхівський водоканал" запрацював онлайн-сервіс "Особистий кабінет"

Шановні споживачі КП «Оріхівський водоканал»! 

Для уникнення непорозумінь та максимально точних  розрахунків за спожиті послуги пропонуємо споживачам самостійно фіксувати покази приладів обліку водомерів (щомісячно з 20 по 25 включно) та надавати їх до підприємства.

 

Передати покази можна наступними способами:

  • За телефонами довідок КП «Оріхівський водоканал» – 4-34-36 та 4-42-40;
  • За телефоном КП «Оріхівський водоканал» – 066-712-99-79;
  • Через «Особистий кабінет» на сайті my.quartal.com.ua

Найбільш дієвим та ефективним способом  є «Особистий кабінет».

  • На сьогодні в «Особистому кабінеті» можна передати покази водопостачання та водовідведення, отримати інформацію про обсяги спожитої послуги, виконані нарахування, здійснені оплати.

     

Для реєстрації в особистому кабінеті необхідно зайти на стартову сторінку сайту МІЙ КВАРТАЛ (my.quartal.com.ua). Вибрати місто Оріхів. Далі слід заповнити форму реєстрації, вказавши логін, дійсну адресу електронної пошти та пароль, що має складатися мінімум з 6 символів та містити щонайменше одну прописну букву (шрифт латиниця) та не менш як одну цифру (наприклад, 5qwerT),  і натиснути кнопку Зареєструватись. Запросить Ваш код IPC (щоб дізнатись свій особовий код IPC необхідно звернутись до розрахункового відділу т.4-42-40, (у квитанціях за вересень 2018р. код IPC буде прописано)).

  • Потім для підтвердження реєстрації необхідно перейти на електронну пошту, адреса якої була вказана під час реєстрації, знайти повідомлення від «Особистого кабінету» сайту (з адреси online@еnеrgysuite.com.ua) та перейти за посиланням, що буде вказано у цьому повідомленні.
  • Після того, як на екрані з’явиться надпис Ваш Email підтверджено, можна входити до свого особистого кабінету, використовуючи дані, що були вказані під час реєстрації.

 

Також є можливість передати показники за тел.066-712-99-79

з 8:00 по 14:00 (обідня перерва з 11:00 до 12:00)

Субота та неділя – вихідний.

 

Адміністрація

КП «Оріхівський водоканал»Понеділок, 10 Вересня 2018 19:00 | Переглядів: 1249

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення