Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Житло людини - це не тільки будинок, але і прилегла до нього територія.

Відповідно до Правил благоустрою міста Оріхова, для забезпечення належного санітарного рівня власники індивідуальних будинків зобов'язані прибирати прилеглі до їх домоволодінь території в довжину - в межах їх ділянок, у ширину - до середини вулиці, провулку, проїзду, а при односторонній забудові - в межах, встановлених Оріхівською міською радою, а також в радіусі не менше 15 метрів від межі,та здійснювати щоденне прибирання прилеглої території. Всі власники житлових будинків зобов'язані укласти договори на вивіз твердих побутових відходів з КП»Житлосервіс».

Але на жаль не всі мешканці нашого міста виконують щоденне прибирання прилеглих територій та власних земельних ділянок, наприклад мешканці житлових будинків по вулицях Йогана Янцена, №1;№9, Травневій №19;21 продовжують жити в бур’янах та карантинних рослинах,що несе велику небезпеку для здоров’я оточуючих.

Враховуючи вище викладене, в разі невиконання господарями цих земельних ділянок Правил благоустрою буде складено адміністративній протокол.Понеділок, 20 Серпня 2018 14:22 | Переглядів: 350

Пошук

Актуально

Оголошення