Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Зустріч поколінь

В рамках заходів присвячених Дню незалежності України комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Оріхівської міської ради було проведено захід «Зустрічі поколінь» серед учасників бойових дій та волонтерів.
Мета заходу: патріотичне виховання молоді, формування національної свідомості та розвиток молодіжного руху в громаді.
Відкривав турнір міський голова С. Герасименко, який привітав присутніх з цією подією та подякував учасникам бойових дій за особистий внесок кожного в боротьбу за незалежність нашої держави та патріотичне виховання підростаючого покоління. На захід також був запрошений військовий комісар Ю. Сергієнко.
В ході заходу кожен отримав можливість відчути себе справжнім українцем: комусь показати свою силу та спритність у спортивних змаганнях з волейболу; комусь – бути справжнім другом та вболівальником, а декому, організувати особливий козацький відпочинок та частування для всіх учасників та гостей.
Фахівцями комунальної установи було проведено майстер клас по приготуванню українського кулішу, в ході якого всі бажаючі навчилися секретам цієї козацької страви та дізналися багато цікавого про українські традиції. Запашний куліш, який приготувався на вогнищі, у справжньому казані, теж вніс свій вклад задля підтримки святкового настрою та сил усіх запрошених.
В козацькому колі, за частуванням два достойних покоління дружньо спілкувалися та обговорювали плани на майбутні зустрічі: ті, що своїм прикладом та життєвою позицією вже довели вміння захищати свою країну, та молоде покоління, яке вчиться та прагне віддати свої знання та любов вітчизні.

За інформацією КУ « Центр надання соціальних послуг»
Оріхівської міської радиП'ятниця, 17 Серпня 2018 14:25 | Переглядів: 238

Пошук

Актуально

Оголошення