Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Проведено роботи з благоустрою території села Мирне

В листопаді 2018 року село Мирне відзначатиме 90 річчя з дня утворення. Підготовку до свята почали заздалегідь. На засідання ініціативної групи були прийняті заходи по підготовці та проведені свята та призначено відповідального по проведенню святкового заходу. Вже з 1 серпня в селі силами працівників бюджетних установ, підприємств розпочалася компанія благоустрою території. На першому етапі проведена робота по впорядкуванні території на таких об’єктах, як дитяче містечко, територія будинку культури та дитячого садка, зупинка транспорту, територія Меморіалу «Скорботної матері».
З нагоди державних свят, як і щороку, на території стадіону с. Мирне 25 серпня планується провести міжрайонний турнір по футболу, присвячений пам’яті Григорія Пономаря та приурочений до 27-ї річниці Дня незалежності України. Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у проведенні заходів.
Головна запорука такого гарного й охайного села – це злагоджена, спільна робота, взаєморозуміння трудових колективів та всіх мешканців. Проведення робіт стало можливим за рахунок коштів міського бюджету, а також при матеріальній підтримці ФГ «Ясени», «Алекс», ТОВ «Татіс», Велика вдячність жителям села Мішок О.О., Кам’янська Т.Т.,Басанець Н.Л., Шемберко О.О., Козар Л.М.. Циганков В.П., Майструк Т.В., Заброда І.М., Мельнік Г.О., Обратенко М. за активну участь в проведені робіт по впорядкуванні території, подяка батьківському комітету за фінансову допомогу для проведення ремонтних робіт в дитячому садку.
Сподіваємося, що разом з керівниками підприємств, установ організацій, мешканцями ми піднімемо благоустрій села на належний рівень.

 Четвер, 09 Серпня 2018 13:04 | Переглядів: 239

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення