Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Міський голова прозвітував про свою роботу

2 серпня в Оріхівському центральному будинку культури відбулась відкрита зустріч міського голови Сергія Герасименка з територіальною громадою міста Оріхова, на якій міський голова звітував про свою роботу за період з червня 2017 по теперішній час.
У доповіді міський голова зупинився на питаннях виконання бюджету, економічного розвитку міської території, соціального захисту населення, надання адміністративних послуг громадянам, розвитку галузей освіти, культури, медицини.
Голова громади зазначив, що головною метою роботи для нього у звітному році було сформувати дієву команду, яка направила б свій потенціал на розвиток громади, сформувати виконавчий апарат та спланувати його роботу на найближчі 3 роки. Саме на це спрямований соціально-економічний план розвитку Оріхівської міської ОТГ та Стратегія розвитку громади, над розробкою якої активно працює міська влада разом з виконавчими органами сьогодні.
Також, учасники зустрічі з міським головою мали змогу переглянути виставку народних митців та книжкову виставку «Читай зі смаком» у рамках проекту Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації «Display – кросинг», які у цей день проходили в холі будинку культури.П'ятниця, 03 Серпня 2018 10:56 | Переглядів: 239

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення