Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відкриття пам’ятного знаку «Десантникам всіх поколінь»

2 серпня за ініціативи десантників міста Оріхова на Алеї Слави було відкрито пам'ятний знак та вшановано пам'ять десантників всіх поколінь. З нагоди цієї події в місті Оріхові цього дня відбувся урочистий мітинг, який було розпочато Гімном України. З виступами до присутніх на заході звернулися: міський голова Сергій Михайлович Герасименко, голова ветеранської організації Іван Михайлович Ревуцький та представники ініціативної групи десантників збройних сил України старший солдат запасу Юрій Данильченко та солдат запасу Вадим Ємін. У своїх промовах виступаючі зазначили, що сьогодні повітряні сили є одним з головних носіїв бойового потенціалу української армії, які за своїм призначенням та обсягом покладених на них завдань відіграють важливу роль у напрямку зміцнення обороноздатності держави. Десантні війська завжди були прикладом відваги, честі і прагнення до перемоги.
Почесне право відкрити пам’ятний знак було надано міському голові Сергію Михайловичу Герасименку, Сергію Сухоминському, старшому солдату запасу десантнику Юрію Данильченку, солдату запасу десантнику Вадиму Єміну та голові ветеранської організації Оріхівського району Івану Михайловичу Ревуцькому.
Освячення памятного знаку провів настоятель Свято Покровського храму Української Православної церкви протоієрей отець Анатолій.
Мітинг було завершено сердечними побажаннями воїнам десантникам всіх поколінь. І наостанок, за традицією, було зроблене спільно фото на згадку.

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини
виконавчого комітету Оріхівської міської ради

 Четвер, 02 Серпня 2018 14:38 | Переглядів: 2585

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення