Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Волонтерська діяльність в пробації

17 січня 2017 року був підписаний наказ Міністерства юстиції України № 98/5 «Про затвердження Положення про організацію діяльності волонтерів пробації». Документ регулює порядок здійснення діяльності волонтерами пробації. Його розроблено відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

Волонтерська діяльність - це соціальна відповідальність та певний ризик, тому до здійснення волонтерства можуть бути допущені виключно громадяни, які це усвідомлюють і мають навички вирішення конфліктних та складних ситуацій.

Основним завданням волонтерів є сприяння у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи. Вони здійснюють свої повноваження під керівництвом персоналу органу пробації.

Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється за такими напрямами: участь у проведенні соціально-виховної та індивідуально - профілактичної роботи із суб’єктами пробації, сприяння у їх працевлаштуванні, залученні до навчання та соціально-корисної діяльності, участь у перевірці виконання обов’язків, покладених судом на осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, організація виховних та благодійних заходів і акцій за різними тематичними напрямами.

Оріхівський районний сектор запрошує до співпраці всіх громадян України віком від 18 років, які проживають на території міста Оріхів та Оріхівського району, мають бажання стати волонтерами пробації для проведення соціально - виховної роботи із засудженими та реалізації різноманітних заходів, спрямованих на виправлення засуджених і запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень. Бажаючи можуть звертатись за адресою: вул. Запорізька,36-а. м.Оріхів.

 

За інформацією, Оріхівського районного сектору філії

Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій областіЧетвер, 12 Липня 2018 09:26 | Переглядів: 274

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення