Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Екскурсійна діяльність Оріхівського краєзнавчого музею

Працівники виконавчого комітету Оріхівської міської ради відвідали комунальний заклад «Оріхівський краєзнавчий музей» Оріхівської міської ради та ознайомилися з унікальною виставкою авторської ляльки ручної роботи Дандари Віри Дмитрівни. Усі присутні були в захваті від авторських ляльок Оріхівської майстрині із пап’є-маше та вати.
Також працівники міської ради відвідали постійно діючу виставку під назвою «Оріхівщина на зламі століть» яка охоплює історичний період з 1801 року, коли Оріхів отримав статус міста і до 1917 року, до подій Української революції.
Експозиція висвітлює теми становлення місцевого самоврядування, будівництво залізниці, розвиток промисловості, медицини, освіти, культури, торгівлі, діяльність менонітів, і зокрема, одного із їх виходців – Йохана Янцена, якого у свій час було обрано першим міським головою Оріхова.
Унікальні світлини, речі, стародруки передають дух тієї епохи, дають можливість поринути в далеке минуле, «помандрувати» тихими вуличками Оріхова, «почути» унікальний спів Павла Сергієнка, другого баса імператорської опери.
Неабиякий інтерес у відвідувачів привертає куточок побуту заможних містян – витончений фарфоровий посуд із сюжетами дивних куточків світу, грамофон і патефон, чайна скринька…
Тож завітайте до музею, вивчайте історію рідного краю, любіть свою Батьківщину, любіть Україну, примножуйте її славу і могутність.

За інформацією відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини 

виконавчого комітету Оріхівської міської ради Запорізької областіСереда, 11 Липня 2018 15:51 | Переглядів: 268

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення