Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Новини

Екскурсійна діяльність Оріхівського краєзнавчого музею

Працівники виконавчого комітету Оріхівської міської ради відвідали комунальний заклад «Оріхівський краєзнавчий музей» Оріхівської міської ради та ознайомилися з унікальною виставкою авторської ляльки ручної роботи Дандари Віри Дмитрівни. Усі присутні були в захваті від авторських ляльок Оріхівської майстрині із пап’є-маше та вати.
Також працівники міської ради відвідали постійно діючу виставку під назвою «Оріхівщина на зламі століть» яка охоплює історичний період з 1801 року, коли Оріхів отримав статус міста і до 1917 року, до подій Української революції.
Експозиція висвітлює теми становлення місцевого самоврядування, будівництво залізниці, розвиток промисловості, медицини, освіти, культури, торгівлі, діяльність менонітів, і зокрема, одного із їх виходців – Йохана Янцена, якого у свій час було обрано першим міським головою Оріхова.
Унікальні світлини, речі, стародруки передають дух тієї епохи, дають можливість поринути в далеке минуле, «помандрувати» тихими вуличками Оріхова, «почути» унікальний спів Павла Сергієнка, другого баса імператорської опери.
Неабиякий інтерес у відвідувачів привертає куточок побуту заможних містян – витончений фарфоровий посуд із сюжетами дивних куточків світу, грамофон і патефон, чайна скринька…
Тож завітайте до музею, вивчайте історію рідного краю, любіть свою Батьківщину, любіть Україну, примножуйте її славу і могутність.

За інформацією відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини 

виконавчого комітету Оріхівської міської ради Запорізької областіСереда, 11 Липня 2018 15:51 | Переглядів: 214

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення