Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Наставництво - нова форма роботи з підлітками

За статистикою, у Запорізькій області зараз проживає 1070 дітей, які позбавлені батьківської опіки. Із них 132 дитини перебувають в інтернатах.
Саме для цієї малечі підтримка, опора та справжній друг - найнеобхідніші.
Таким другом може стати наставник. Це люди, котрі допомагатимуть не тільки порадами, а ще і з навчанням та лікуванням, якщо виникне така необхідність.
Така форма роботи з підлітками, значно відрізняється від опіки чи всиновлення. Наставник — це, перш за все, друг або старша подруга, котра відповість на майже всі питання. Психологи зазначають, що у підлітковому віці підтримка потрібна майже всім дітям. Адже більшість з них замикаються у собі, коли стикаються з проблемами.
Стати наставником може кожна повнолітня людина. Основні вимоги — відсутність судимості та відмінний стан фізичного і психологічного здоров’я. А ще багато вільного часу. Спілкуватися із дитиною потрібно щодня, проводити за межами інтернату — 3 дні.
Буває, що після наставництва дитину всиновлюють чи беруть на виховання. Це і є результатом кропіткої праці та довіри між дитиною і дорослим.
Подати документи на наставництво та отримати більш детальну інформацію можна у фахівців Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Оріхівської міської ради за адресою: м. Оріхів, вул. Шевченка, 11, кабінет 23.

За поданням КУ «Центр надання соціальних послуг»Вівторок, 10 Липня 2018 13:33 | Переглядів: 175

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення