Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Інтерактивна програма «Безпечне літо» для дітей сіл Новоандріївка та Копані

В канікулярний період, коли дітлахи ще не поїхали на відпочинок і не знають де себе подіти в спекотні літні дні, важливо організувати розважальні заходи для веселого та корисного відпочинку дітей.
Фахівці КУ «Центр надання соціальних послуг» спільно з відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету міської ради провели ігровий захід профілактичного спрямування «Безпечне літо» на територіях сіл Новоандріївка та Копані.
В ігровій формі діти закріпили правила безпеки на літніх канікулах, залюбки розгадували загадки на тему здоров’я та здорового способу життя, зробили веселий «Масажик», пограли в рухливі ігри.
Закінчився захід розклеюванням діток веселими смайликами та фото на згадку про весело проведений час.
За результатами роботи фахівців комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» на літній пришкільних майданчиках та на сільській території Оріхівської ОТГ відзначено, що діти мали можливість навчитися вести себе більш відверто, набули навичок колективності, проявити фантазію та індивідуальність, виявили в собі лідерські якості, а також, ознайомившись з наслідками шкідливих звичок, прийняти самостійне рішення вести здоровий спосіб життя.

За інформацією КУ «Центр надання соціальних послуг»

 Вівторок, 10 Липня 2018 11:06 | Переглядів: 151

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення