Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

В КЗ «Дошкільний навчальний заклад Оленка» пройшло традиційне випускне свято

1 червня 2018 року 0 15.00 в КЗ «Дошкільний навчальний заклад Оленка» пройшло традиційне випускне свято. Настав цей довгоочікувальний день – випускний в дошкільному закладі – перший крок дитини у доросле життя. Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період дошкільного дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з садком у нашому дошкільному навчальному закладі. Цей день - святковий, радісний, веселий і сумний водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти… Свято, коли діти прощаються з дитинством.
У житті у кожного з нас є чимало пам’ятних подій. Одна із таких - останній випускний бал у дитсадочку. Святково прибраний музичний зал у дитячому садочку «Оленка», що у Нестерянціі. Дев’ять дошкільників – старша група: (вихователі Ященко С. Ф., Яценко Л.А., музичний керівник Безушко А.О.).
Зусиллями педагогічного коллективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запа¬м’ятається малечі надовго та зали¬шить добрі спогади про час перебування у нашому садочку.
Багато хороших слів було сказано в цей день в адресу випускників та їх батьків, в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.
З вітальним словом та подарунками до маленьких випускників звернулася В.о. старости Анна Василівна Андрієшина. Вона побажала дітям щасливої дороги у майбутнє доросле життя, багато вікриттів на незвіданих шляхах та успіхів у навчанні.

Адміністрація КЗ «ДНЗ Оленка»

 Четвер, 07 Червня 2018 19:00 | Переглядів: 163

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення