Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Творчий звіт зразкового театру мод «Клеопатра»

12 травня о 16.00 годині в Оріхівському центральному будинку культури відбувся творчий звіт зразкового театру мод «Клеопатра».
Вже не перший рік театр мод збирає своїх шанувальників.
Оріхівці з нетерпінням чекають від «Клеопарти» нових показів, нових моделей і саме тому глядацька зала завжди переповнена глядачами.
Цього року керівники театру Саітгалєєва Світлана Михайлівна та Склярова Яна Олександрівна підготували неперевершену програма звіту. Це покази під назвами «Квітуча Україна», «Шахове королівство» та «Мультляндія». 70 вихованців колективу разом з батьками творчо та креативно підійшли до створення моделей одягу, які під бурхливі оплески присутніх демонстрували.
Прикрасили святкову атмосферу заходу хореографічний ансамбль Яни Склярової, вихованці Галини Клиновської та Анастасії Лагоди, учасники колективу спортивно - бальних танців будинку дитячої творчості.
Від імені міського голови та виконавчого комітету Оріхівськї міської ради привітала колектив директор будинку культури Власенко Людмила Олександрівна, яка вручила всім учасникам солодкі подарунки.
Також під час проведення звіту відбувався благодійний збір коштів для лікування Артема Рясного.

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини виконавчого комітетуСереда, 16 Травня 2018 14:08 | Переглядів: 291

Пошук по сайту