Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Створення робочої групи по боротьбі з незаконною торгівлею на території Оріхівської ОТГ

Штраф за несанкціоновану торгівлю сягає 1700 грн., але заповзятих «бізнесменів» це не лякає. Коли працівники виконавчого комітету при взаємодії з представниками Пологівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області, Оріхівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області проводять перевірки з ліквідації незаконної торгівлі, продавці збираються навколо і кричать, що їм не дають нормально торгувати. Але ж вони порушують закон: не платять податки, не дотримуються санітарних норм та труять людей. Вони паразитують біля приватних підприємців та свідомих громадян, які працюють у межах правового поля, та просто не бажають змінювати ці устої.
Щоб привести ситуацію до ладу та на виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 06.07.2017 № 319 «Про вжиття заходів щодо ліквідації незаконної торгівлі у Запорізькій області», виконавчий комітет Оріхівської міської ради ініціює створення спеціальної робочої групи. До неї увійдуть представники правоохоронних органів, держспоживпродслужби, громадських організацій, активні представники громадськості.
Функції цієї групи орієнтовно будуть такими:
- проведення заходів щодо протидії торгівлі у невстановлених місцях;
- контроль за дотриманням рішень міської ради та виконавчого комітету у сфері торгівлі;
- взаємодія з правоохоронними органами з питань попередження та припинення правопорушень у сфері торгівлі;
- виявлення та демонтаж незаконних торгівельних тимчасових споруд на території міста відповідно вимог чинного законодавства;
- здійснення підготовки рішень виконавчого комітету про демонтаж самовільно встановлених або з порушенням розташованих об’єктів торгівлі, тимчасових споруд згідно чинного законодавства на території міста.
- контроль за паркуванням велотранспорту та автотранспорту на території центральної частини міста (тротуари, зелена зона).
Громадські організації, небайдужі громадяни які хочуть увійти до робочої групи, звертайтеся за телефоном міської ради 4-35-77 до 30 травня 2018 року. Розглянемо всі без винятку заявки.
Закликаємо громадян, які незаконно торгують та чинять безлад на вулицях міста Оріхова та Оріхівської громади. Велике прохання: йдіть на ринки. Є спеціально відведені місця, де ви будете працювати в правовому полі і ніхто не прийде до вас з претензіями.

За інформацією відділу бюджетних відносин
виконавчого комітету Оріхівської міської радиВівторок, 15 Травня 2018 13:34 | Переглядів: 270

Пошук по сайту