Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відбувся семінар бібліотекарів

11 травня 2018 року на базі бібліотечно-інформаційного центру КЗ «Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я» відбувся семінар бібліотекарів закладів загальної середньої освіти на тему «Упровадження Універсальної десяткової класифікації у практику роботи шкільних бібліотек (УДК)».
Бібліотекарів привітала в.о. директора КЗ «Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я» Кудіна Н.С. та методист відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Оріхівської міської ради Масюк М.В.
На семінарі виступила завідувач БІЦ КЗ «Оріхівської гімназії № 1 «Сузір’я» та голова методичного об’єднання шкільних бібліотекарів Білодід Любов Іванівна, яка поділилась своїм досвідом і розповіла про сучасні форми роботи з читачами. Учасники семінару побачили бенефіс кращих читачів БІЦу – переможців Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2018» і переглянули відео фільми з життя читачів БІЦу за 2017-2018 н.р.
Друга частина семінару була присвячена впровадженню УДК в практику роботи шкільних бібліотек. Після теоретичної консультації Любов Іванівна провела тренінгове міні-заняття для шкільних бібліотекарів по класифікації нових книг за таблицями УДК.
На методичному об’єднанні було затверджено план роботи по переходу з ББК на УДК шкільних бібліотек Оріхівської територіальної громади. Кожен учасник семінару одержав папку з методичними матеріалами для подальшої роботи.
На семінарі панувала дружня та тепла атмосфера. Також, були присутні бібліотекари загальноосвітніх закладів Преображенської ОТГ, Комишуваської ОТГ та Таврійської ОТГ.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Оріхівської міської ради

 
 


Понеділок, 14 Травня 2018 08:30 | Переглядів: 254

Пошук по сайту